Способи випрямлення волосся без прасування

Способи випрямлення волосся без прасуванняБажання мати слухняні прямі волосся постійно переслідує тих, кому пощастило народитися з природними кучерями. Немає сенсу переконувати їх у протилежному, краще розповісти про те, як випрямити волосся без електричного праски.

Косметичні випрямляючі засоби

Кожен поважаючий себе і проблеми своїх покупців виробник засобів для волосся обов'язково випускає розгладжують шампуні, бальзами, маски, гелі, пінки і інші препарати, якими можна без ризику і будь-яких побоювань користуватися в домашніх умовах.

Штучно створені та природні компоненти, не змінюють структуру волосся, але згладжують лусочки, попереджаючи «пухнастість», обтяжують пасма і злегка приборкують неслухняні локони. Для максимального ефекту в помічники рекомендується взяти фен і щітку. На жаль, цим способом реально перемогти тільки легку хвилястість і тільки до першого миття, більш виражену «кучерявість» доведеться приборкувати іншими методами.

Народні способи випрямлення волосся

Проблему випрямлення волосся не можна назвати новою. Наші бабусі, які мріють про гладкому каре, користувалися перевіреними народними засобами. Щоб перемогти кучері, можна зробити желатинову маску. Для її приготування столову ложку швидкорозчинного желатину розчиняють у склянці гарячої води, дають охолонути до комфортної температури і додають кілька крапель оливкової олії. Отриману суміш наносять на чисті волосся, а через 20 хвилин змивають теплою водою.

Салонні процедури

Перманентне випрямлення волосся - альтернатива хімічній завивці волосся зберігають придбану гладкість до тих пір, поки не відросте. В процесі процедури наносять на пасма особливий хімічний склад, здатний проникати в стрижень волоса і розм'якшувати його. Як правило, у салонах для цієї мети використовують гідроксид гуанідину - речовина, щадно чинне на стан волосся. Більш дешеві препарати на основі гідроксиду натрію діє агресивніше і псують локони.

Кератирование - безпечне випрямлення, засноване на застосуванні кератину - білка, що є основною складовою натурального волосся. Процедура сприятливо діє на стан пасм і може бути використана для лікування волосся. Рівними локони протримаються не менше 30 днів, але не більше трьох місяців. Однак кератирвание має накопичувальний ефект і при регулярному повторенні зачіска довго буде радувати свою володарку.

Схожі статті: