Дві дієти для тих, хто не любить сидіти на дієтах

Дві дієти для тих, хто не любить сидіти на дієтахДотримуватися строгих дієт не завжди просто. Нерідко жінки зриваються, з'їдають те, що суворо заборонено, а потім не можуть повернутися в ритм і всі зусилля пропадають даром. Для тих, хто хоче підтримувати в нормі вагу, але не визнає одноманітного харчування, існують дві привабливі дієти. Суть їх у тому, що організм отримує можливість відпочити від монотонності і отримати те, що він хоче у спеціально відведені дні.

до Речі, такий режим харчування схвалили дієтологи. Вони стверджують, що періодичні послаблення не дають сигнал в мозок про те, що потрібно накопичувати жирові запаси при першій можливості, тому набору ваги після дієти і в перервах не настає.

Дієта «П'ять на два»

Ця дієта ідеально підходить людям, яким необхідно утримувати в нормі вагу, а в перші місяці деякі легко скидають зайві кілограми. Суть дієти проста - п'ять днів на тиждень можна харчуватися в звичайному режимі, а в останні два дні в денному раціоні повинно бути не більше 500 кілокалорій. Зручно і привабливо те, що це можуть бути будь-які продукти.

Ніяких строгих рамок у цієї дієти, придуманою і випробуваною на собі американським лікарем, немає. Кожен сам вибирає два дні в тиждень, головне, щоб вони були поспіль. Зручніше робити такі розвантаження після вихідних - і у вихідні можна дозволити собі розслабитися, і в перші робочі дні організм ще сповнений сил, а значить, не буде ніяких фізичних і нервових перевантажень, викликають бажання що-небудь з'їсти.

Дієта «Два на п'ять»

Якщо стоїть завдання скинути зайву вагу, але ніяк не виходить дотримуватися тривалого дієтичного харчування, можна спробувати дуже просту дієту, що в народі отримала назву «Дієта ошуканця». П'ять днів в тиждень потрібно дотримуватися однієї з дієт, а в останні два дні можна дати організму відпочинок і дозволити собі звичайну їжу.

Творці цієї дієти, називають її Чітінг, стверджують, що такий режим харчування не призводить до зупинки результату, при якому організм просто припиняє в певний момент спалювати зайвий.

Безумовно, результат залежить не тільки від якості, але і від кількості зусиль. А значить, не варто обмежуватися тільки одними дієтами, якщо хочеться швидше позбутися від зайвих обсягів і кілограмів. Збільшення фізичних навантажень і спеціальні вправи підуть тільки на користь і зроблять будь-яку дієту більш ефективною і швидкою.

Схожі статті: