ЗПСШ у жінок: симптоми і лікування

Зміст:
  • Загальні симптоми ЗПСШ
  • Супутні ознаки

При зараженні симптоми ЗПСШ у жінки дають про себе знати практично відразу ж. Найголовніше - не ігнорувати сигнали, які подає організм і негайно починати діяти! В більшості випадків інфекції вдається зупинити до того, як вони завдадуть організму непоправної шкоди.

ЗПСШ у жінок: симптоми і лікування

Загальні симптоми ЗПСШ

Найбільш характерними ознаками ЗПСШ вважаються виділення із статевих органів, мають зовсім нетипову природу.

Їх може відрізняти жовтий, сірий або навіть зелений колір, в'язка консистенція і дуже специфічний неприємний запах.

Існують і інші ознаки ЗПСШ, які повинні насторожити жінку:

ЗПСШ у жінок: симптоми і лікування

  1. Дискомфорт в області геніталій. Біль, свербіж і навіть печіння явно свідчать про те, що в організмі почалися якісь негативні процеси. Звичайно, в домашніх умовах можна спробувати позбутися від первинних ознак, проте це навряд чи призведе до одужання. Швидше за все, через деякий відрізок часу хвороба знову дасть про себе знати.
  2. Нерегулярність менструацій. Даний симптом може свідчити про розвиток безлічі захворювань, в числі яких знаходиться і ЗПСШ. Здійснити похід в лікарню для того, щоб перевірити цю гіпотезу в будь-якому випадку варто.
  3. Часте хворобливе сечовипускання. Неприємні відчуття, які супроводжують процес сечовипускання, цілком можуть вказувати на проблеми з сечовою системою. Однак викликати таку своєрідну реакцію організму цілком можуть і ЗПСШ. Особливо якщо мова йде про запущеної або недолікованої їх формі.
  4. Підвищення температури тіла. Як правило, ЗПСШ не викликає різкого підвищення температури до найвищої позначки. Більш того, жінка може навіть зовсім не відчувати! Відзначаючи супутні симптоми, жінці не зайвим буде і поміряти температуру. Якщо помічено її незначне підвищення, перевіритися на наявність інфекцій, що передаються статевим шляхом, обов'язково варто.
  5. Випадання волосся. Прогресуючи, окремі інфекції можуть викликати втрату волосся, які починають сходити буквально клаптями. Локальний прийом відповідних вітамінів напевно не дасть ніякого результату. Хворобу треба лікувати комплексно.
  6. Висипання в ротовій порожнині. У тому випадку, якщо зараження відбулося оральним шляхом, жінка може помітити невеликі висипання, які поступово будуть покривати ротову порожнину. Іноді таке явище не викликає ніяких відчуттів, однак у більшості випадків поява висипки супроводжується сильним свербінням.

Від захворювань, що передаються статевим шляхом, не застрахована жодна жінка. Однак з проблемою треба вміти боротися, не відкладаючи похід до лікаря в довгий ящик.

Повернутися до змісту

Супутні ознаки

ЗПСШ у жінок: симптоми і лікуванняВідкладаючи лікування і наївно вважаючи, що незабаром захворювання пройде само собою, жінка може зіткнутися з декількома супутніми ознаками, які лише підтвердять припущення про те, що в організмі існують певні проблеми. Однак свідчити про наявність ЗПСШ вони будуть лише побічно.

зокрема, це можуть бути запальні процеси, що зачіпають органи малого тазу. Дізнавшись про те, що в організмі спостерігається запальний процес, багато жінок ігнорують подальшу діагностику і самостійно призначають лікування.

На час усунути запальний процес можна і самостійно, однак основна хвороба в цей час буде прогресувати.

Досить часто у жінок, які мають ІПСШ, але не підозрюють про його існування, спостерігається безпліддя. Приблизно в 80% випадків від нього вдається позбутися з допомогою правильно призначеного лікування, однак досягти цього можна лише у тому випадку, якщо жінка звернулася за допомогою вчасно! Чим більше зволікання, тим менше шанс на повернення до повноцінного життя!

Після зараження ЗПСШ симптоми у жінки можуть зовсім бути відсутнім. Однак проблема цілком може передатися її дитині, проявивши себе у вигляді всіляких вад та відхилень. Саме тому, плануючи вагітність, представниці прекрасної статі рекомендується пройти повну діагностику організму і при необхідності прийняти відповідне лікування. У цьому випадку можна гарантувати, що інфекції, які живуть в організмі жінки, не принесуть шкоди її майбутній дитині.

Пройти комплексну діагностику рекомендується тим, хто часто страждає навіть від банальної застуди. Вся справа в тому, що постійна присутність інфекції в організмі суттєво послаблює імунну систему і робить жінку більш вразливою для зовнішніх подразників. Причин такому явищу може бути безліч, проте зайвий раз перевіритись на ЗПСШ нікому не завадить.

Інфекції, що передаються статевим шляхом, - це не вирок! Це додатковий стимул для жінки боротися за своє життя, здорову і не позбавлену основних радощів.

Схожі статті: