Відповідь слово батьків на випускному в дитячому саду

На випускному в дитячому саду батькам прийнято говорити у відповідь слово вихователів, няні, музичному керівнику і физкультурному працівнику, кухареві і адміністрації. У пропонованому нижче сценарії всі подяки йдуть саме в такій послідовності, але в залежності від особливостей урочистості, їх можна міняти місцями, а деякі взагалі виключити.

Для виступу батьків на випускному в дитячому саду потрібна невелика група батьків (попередньо порахуйте, скільки працівникам дитячого садка необхідно подарувати букети та подарунки і визначте, хто і як це буде робити, щоб все виглядало красиво і злагоджено). Відповідну промову для кожного рабтника саду краще довірити одному з батьків, а читання віршів, навпаки, прочитати хором. Так буде цікавіше і органічніше.

Відповідь слово батьків на випускному в дитячому саду

Сценарій відповідного слова батьків у дитячому садку

Розрахований на виступ шістьох батьків-солістів, а також хорове виступ дорослих і дітей. Виступаючі батьки виходять до центру залу.

Перший батько:

Ми хочемо сказати величезне спасибі за всю вашу роботу! Скільки добра, терпіння і любові було вкладено в наших хлопців, щоб вони, тепер такі красиві, розумні і виховані, виступали тут перед нами. А пам'ятаєте, якими дівчата і хлопці прийшли до вас? Крикливий, непосидючі, недисципліновані. Величезне спасибі за таку працю, за перетворення розрізненої дитячої натовпу в дружній, справжній колектив!

Другий батько:

Дорогі вихователі (краще назвати імена)! Ми дякуємо вам за те, що на якийсь час ви стали нашим дітям мамами – добрими, але суворими, розуміючими, але вимогливими. Ви справжні педагоги, здатні розвинути талант у кожного вихованця! (дарує квіти/подарунок)

Третій батько:

Дорога няня (замінити на ім'я)! Ви кожен день слідкували не тільки за чистотою в групі, але і за тим, щоб дітям було безпечно і комфортно перебувати в садку. А ще ви приносили їм смачну їжу і дбали, щоб кожному вихованцю було тепло. Ми вдячні за це! (дарує квіти/подарунок)

Четвертий батько:

Дорогі муз. керівник і фізкультурник (замінити на імена)! Любов наших діток до співу і танців, до руху та спорту – ваша заслуга! Ми пам'ятаємо кожне свято і кожне змагання, створене спеціально для діток! Величезне спасибі за роботу! (дарує квіти/подарунок)

П'ятий батько:

Дорогі наші кухарі! Повноцінне і смачне харчування дитини – ваші старання! Подивіться, які наші хлопці вгодовані і задоволені, адже прийшли зовсім худенькими! Тепер замість сосисок і пельменів вони просять котлетки «як у садку». Величезне спасибі вам! (дарує квіти/подарунок)

Шостий батько:

Дорога адміністрація (завідуюча, методист, секретар і т. д., замінити на імена). Ви рік за роком піклувалися про всіх: розвиток садка, забезпечення приємної робочої атмосфери, злагодженості в роботі. І при цьому ви кожної дитини знаєте особисто, і вони люблять вас! Величезне спасибі за чуйне ставлення та материнське серце! (дарує квіти/подарунок).

Перший батько:

Спеціально для вас ми приготували невеличкий подарунок. Вірші написані про наш дитячий садок, нашу групу і наш чудовий педагогічний колектив!

Читають всі разом:

Дякуємо вам за все: за радісних дітей, За кожну з яскравих, блискучих витівок; За строгість в міру і за доброту. За кожну посмішку, за працю і теплоту. Ми знаємо: наші діти запам'ятають дитячий садок Як добре містечко, де радують хлопців. Де смачно годують, грають і співають, Де ролі лис і ведмедиків на свято роздають, Де поруч сидів на горщику їх перший друг, Де дитинство все до школи промчало як раптом... Але воно було яскравим, відкритим і простим, І багато нових знань їм подарували ви. За це вам спасибі, від серця, від душі Всі скажемо: і батьки (всі батьки хором: Спасибі!), і наші малюки (всі діти хором: Спасибі!)!

Автор сценарію - Оксана Нікітіна

Схожі статті:

 • Подяку дитячому саду від батьків на випускний

  Слова подяки від батьків на випускному в дитячому саду - традиційна складова цього свята. Щирі і теплі побажання іноді складно від хвилювання сформулювати самим. Активна мама пропонує в якості пі...

 • Випускний в дитячому саду з агентством Winx-Agency

  Ви – батьки маленької дитини, якій належить відзначити перший у своєму житті випускний, випускний в дитячому саду? Як тут не потурбуватися про те, щоб такий знаменний день став незабутнім у житті...

 • Відеооператор на дитячому святі

  Навряд чи хтось буде заперечувати, що з народженням дитини настає низка подій і свят, про які приємно згадувати і через десятки років. Це і перший крок, перше слово, дні народження, перший клас і...

 • Роль тварин у дитячому розвитку

  Обов'язково настає момент, коли кожна дитина просить батьків завести в будинку кішку або собаку. Не завжди є можливість зробити це у когось алергія або квартира дуже маленька. Давайте оцінимо рол...

 • Як одягнути хлопчика на випускний в дитячому саду?

  Прощання з дитячим садком – перше серйозне захід для дитини. Ваш син просто зобов'язаний виглядати в цей день урочисто і стильно. Можливий варіант, коли випускний проводиться в певному стилі і в...