Відеооператор на дитячому святі

Відеооператор на дитячому святіНавряд чи хтось буде заперечувати, що з народженням дитини настає низка подій і свят, про які приємно згадувати і через десятки років. Це і перший крок, перше слово, дні народження, перший клас і багато-багато інших. А найяскравіші спогади виникають при перегляді відеозаписів подібних подій, до того ж зараз виконати такий запис можна дуже просто. Безумовно, можна вести відеолетопісь життя своєї дитини і самому, однак, для того, щоб це зробити недостатньо просто купити відеокамеру, потрібно володіти необхідними знаннями та досвідом. Якщо вони у вас є, знімайте на здоров'я. А якщо ні, а подія відобразити необхідно? Ось тут може допомогти професійний відеооператор.

Таких послуг на ринку представлено досить багато, що дещо ускладнює вибір. Давайте розглянемо ряд деталей, на які необхідно звернути увагу для того, щоб професійна відеозйомка була виконана якісно і, якщо хочете, навіть художньо.

Одним з показників рівня відеооператора може бути наявність у нього власного сайту. Знайти такі сайти досить просто, цілком достатньо задати в пошуковику запит з текстом «відеооператор на весілля або дитяче свято». У цьому випадку ви ще до особистої зустрічі будете знати про нього практично все, залишиться тільки уточнити деталі. Зверніть увагу також на апаратуру, з допомогою якої буде проводитися зйомка, вона не повинна бути дешевою.

При особистій зустрічі обов'язково попросіть показати зразки робіт, знятих на святі, подібному тому, який ви плануєте провести. Якщо вам сподобалася відеозйомка дитячого дня народження чужу дитину, то можна бути впевненим, що свято своєї дитини, знятий в тому ж стилі, вам сподобається ще більше.

Заздалегідь обговоріть, як буде виконуватися відеомонтаж, яке при цьому буде використано музичне і текстове оформлення. Адже зайве включення в відзнятий матеріал різного роду ефектів і переходів зі спалахами, феєрверками, героями мультфільмів спочатку можуть здатися кумедними, але при наступних переглядах будуть просто дратувати. У цьому випадку можуть допомогти приклади робіт автора, досить буде сказати, за типом який готової роботи потрібно виконати монтаж вашого ролика.

Якщо ваше свято буде проводитися за сценарієм, приміром, костюмованої казки або бала не зайвим буде показати цей сценарій оператору. У цьому випадку відеооператор зможе заздалегідь спланувати сюжет, необхідні сцени і точки зйомки. Також, буде добре, якщо для такого свята підібрати оператору відповідний казковий костюм, тоді він не буде виділятися на загальному тлі, а діти не будуть звертати на нього уваги і проявляти сором'язливість. В результаті вийде більше жива, більш природна професійна відеозйомка, адже навряд чи під час такого подання дітям буде нудно.

Варто також звернути увагу на те, яке враження у вас залишилося про оператора після спілкування з ним. Якщо приємне або просто нейтральне – тоді все в порядку, а от якщо негативний, якщо щось вам не сподобалося в його поведінці і стилі спілкування, тоді краще пошукати іншого фахівця. В іншому випадку, він буде дратувати вас протягом усього свята і може зіпсувати його.

Якщо ви скористаєтесь усіма цими рекомендаціями, то ваша домашня відеоколекція поповниться ще одним шедевром, яким цілком судилося стати сімейною реліквією.

Автор - Ігор Антонов

Схожі статті:

 • Подарунки на випускний в дитячому саду

  Вибір подарунків на випускний в дитячому саду є досить складною проблемою. Необхідно знайти компромісне рішення, яке відповідало б інтересам всіх дітей у групі, самого закладу і фінансовим можлив...

 • Як одягнути хлопчика на випускний в дитячому саду?

  Прощання з дитячим садком – перше серйозне захід для дитини. Ваш син просто зобов'язаний виглядати в цей день урочисто і стильно. Можливий варіант, коли випускний проводиться в певному стилі і в...

 • Свято Різдва Христового для дітей

  Світле свято Різдва Христового зовсім скоро прийде в наші домівки. Ця подія – не тільки привід для зустрічей у колі родини за святковим столом, але і день, коли кожен з нас зобов'язаний згадати,...

 • Роль тварин у дитячому розвитку

  Обов'язково настає момент, коли кожна дитина просить батьків завести в будинку кішку або собаку. Не завжди є можливість зробити це у когось алергія або квартира дуже маленька. Давайте оцінимо рол...

 • Подяку дитячому саду від батьків на випускний

  Слова подяки від батьків на випускному в дитячому саду - традиційна складова цього свята. Щирі і теплі побажання іноді складно від хвилювання сформулювати самим. Активна мама пропонує в якості пі...