Що подарувати вчителю? Ідеї подарунків для вчителів

Враховуючи, що свят, на які прийнято дарувати подарунки вчителям, досить багато: День учителя, Новий рік, 23 лютого, 8 березня, перші та останні дзвоники – завдання вибору відповідного презенту для педагога стає зовсім складною. Ринок подарунків у більшості міст нашої країни розвинений погано, тому доведеться докласти фантазію, щоб порадувати улюблених вчителів.

Зміст статті:
 • Подарунок на День вчителя
 • Подарунок на Новий рік
 • Подарунок на день народження
 • Подарунок на 8 березня і 23 лютого?
 • Роль упаковки і слів
 • Подарунок на День вчителя

  Що подарувати вчителю? Ідеї подарунків для вчителівДень вчителя відзначається в нашій країні в перших числах жовтня, і, за традицією, кожному викладачеві учні дарують подарунки. Подарунок вибирається не тільки в залежності від фінансових можливостей батьків школярів, але також і в залежності від того, як часто діти зустрічаються з кожним конкретним учителем на уроках. Тобто, якщо мова йде про викладача, чиї уроки школярі відвідують раз на тиждень, цілком можна обмежитися букетом квітів і коробки цукерок або банки хорошої кави. Якщо ж мова йде про тих вчителів, які ведуть уроки у дітей майже кожен день, то до вибору подарунка слід підійти з більшою ретельністю.

  Звичайно, і улюбленому вчителеві можна подарувати гарний набір чаю або дорогі цукерки, але такий подарунок не тільки банальний, але ще і недовговічний. Тому буде краще придбати для вчителя, нехай і в складчину, довговічний і по-справжньому потрібний подарунок. Можна зупинитися на вазі, щорічнику або щоденнику ручної роботи. Крім того, ідеальним подарунком, як завжди, залишається книга – сьогодні в магазинах багато хороших, грамотних і красиво оформлених книг, але не кожен може дозволити собі їх купити в особисту бібліотеку. Прекрасними подарунками на День учителеві стануть квіти в горочках. Правда, в цьому випадку краще заздалегідь з'ясувати, чи не страждає вчитель алергією любить займатися домашніми квітами.

  Дуже оригінальним подарунком стане букет з цукерок, які сьогодні можна замовити у майстрів. Це не тільки красивий і запам'ятовується надовго, але і дуже смачний презент! Відмінним доповненням до нього стане листівка вчителю, зроблена своїми руками.

  Треба додати, що є подарунки, які не рекомендується дарувати вчителям. Серед них:

  • Косметичні засоби та парфуми, оскільки кожна людина повинен добирати їх самостійно з урахуванням своїх особливостей і смаку;
  • Одяг;
  • Спиртне;
  • Гроші.

  Що подарувати вчителю на Новий рік?

  Новий рік – свято, що грає велику роль в житті кожного з нас. За традицією, напередодні цього свята прийнято дарувати подарунки вчителям, які є класними керівниками. Розглянемо кілька варіантів відповідного подарунка на це свято.

  Що подарувати вчителю? Ідеї подарунків для вчителівНасамперед, можна подарувати вчителю альбом – з гарною обкладинкою, можливо, навіть авторський, зроблений на замовлення. Цей подарунок особливо доречний на Новий рік, оскільки з настанням нового року починається новий виток у житті, що може послужити приводом почати вести новий фотоальбом. Найкраще буде придбати фотоальбом з так званими магнітними сторінками», оскільки тоді в ньому можна буде розміщувати фотографії різного масштабу. Крім того, їх можна розміщувати не тільки горизонтально і вертикально, але і навскоси. Обкладинка альбому повинна відображати характер вчителі – наприклад, романтичною і молодій вчительці можна підібрати фотоальбом із зображенням квітів, плюшевих іграшок або тварин на обкладинці, а чоловікові-вчитель більше підійдуть обкладинки з зображенням кораблів, природи і т. п.

  В залежності від взаємовідносин учнів і вчителя, можна не обмежуватися одним фотоальбомом і подумати і про інше подарунок.

  Наприклад, непоганим варіантом новорічного подарунка для вчителя-жінки може бути красивий і якісний чайний сервіз з набором чаю. Багато вчителів люблять пити чай не в шкільній їдальні, а в своєму кабінеті, разом з декількома колегами. Тому подарований чайний сервіз не тільки зробить процес чаювання більш приємним, але і змусить викладача згадувати дарувальників добрим словом.

  Дуже корисно при виборі подарунка відштовхуватися від захоплень вчителя і від того, який предмет він викладає.

  Скажімо, вчитель інформатики можна подарувати супер-сучасну клавіатуру з мишею. Вчителю біології – акваріум з живими рибками, декоративне дерево або квіти в горщику. Вчитель історії можна презентувати картину з піску, пісок в якій, якщо її перевернути, укладається заново і створює нову картину. Вчителю фізики можна подарувати годинник – сьогодні можна знайти годинник самих різних видів, кольорів і форм. А вчитель російської мови та літератури слід подарувати книгу, враховуючи його уподобання в літературі. Вчителю фізкультури можна подарувати сміливий і веселий подарунок – медаль з написом на ній, наприклад, «Кращому спортсмену школи».

  Подарунок на день народження вчителя

  Погодьтеся, не можна не привітати з днем народження класного керівника.

  Вибираючи подарунок педагогу з такої нагоди, необхідно орієнтуватися в першу чергу не від того, який предмет вчитель веде у школі, а від того, які у нього захоплення, що йому подобається та, зрештою, який подарунок він сам був би радий отримати.

  Що подарувати вчителю? Ідеї подарунків для вчителівЯкщо мова йде про жінку-вчителя, то насамперед варто продумати букет квітів – це обов'язковий елемент привітання. Дуже добре буде докласти вітальну листівку – вона збережеться у вчителя надовго, нагадуючи про вашої уважності. До букету можна додати щось корисне, наприклад, чайник або кавоварку, а можна і щось оригінальне, наприклад, подарунковий сертифікат на фотосесію.

  Якщо ж подарунок планується на День народження чоловіка-вчителя, то можна придбати одне з різних електронних пристроїв: лазерну указку, незвичайну флешку (у формі морозива, автомобіля або чогось ще), бездротову мишку.

  Що дарувати вчителям на 8 березня і 23 лютого?

  Що подарувати вчителю? Ідеї подарунків для вчителів8 березня і 23 лютого – не такі значні свята, як Новий рік або день народження, проте обійти їх увагою і не привітати вчителів неможливо.

  Найкращими подарунками жінці-викладачеві на 8 березня, Міжнародний жіночий день, буде букет квітів, а в додаток до нього – красива або незвичайної форми ваза або красива шпилька.

  Якщо ж ви вибираєте подарунок чоловікам-педагогам на 23 лютого, День захисника вітчизни, то ви можете зупинитися на красиво оформленому щоденнику, а якщо викладач курить – можна придбати гарний портсигар.

  Читайте статтю на нашому сайті Подарунок вчителю на 8 березня

  Подарунки вчителям: роль упаковки і слів

  І наостанок потрібно відзначити, що дуже важливо, щоб подарунок був красиво і оригінально запакований. Навіть якщо мова йде про просте і банальне презент, барвиста упаковка перетворить його і змусить вчителя посміхнутися. Ви можете прикрасити подарунок самостійно за допомогою стрічки або спеціальній подарунковій папери.

  Упаковка створює перше враження від подарунка і збільшує його цінність.

  Ну і, зрозуміло, потрібно не просто подарувати подарунок вчителю, а щиро привітати його з цим святом, сказати йому спасибі за те, що він щодня допомагає своїм учням пізнавати світ, а також вчить самореалізації і творчості. Не шкодуйте теплих слів для вчителя! Незайвим буде також прикласти до подарунка листівку, в якій написати вітальні слова. Повірте, кожен вчитель оцінить це.

  Пам'ятайте, головне – це жест уваги. Тому, вибираючи подарунок педагогу, постарайтеся вибрати те, що сподобається саме йому.

  Схожі статті:

  • Ідеї для дитячого майданчика своїми руками

   Все частіше дбайливі мешканці будинку домовляються про встановлення у дворі дитячого майданчика своїми руками. Сьогодні їх з'являється все більше, так як батьки оцінили по достоїнству таку прекра...

  • Здоровий спосіб життя для дітей

   Умови, в яких живе і розвивається дитина, важливі для правильного формування його здоров'я і корисних життєвих навичок. З віком потреби і можливості дитини змінюються, разом з цим повинні змінюєт...

  • Таблетки для припинення лактації

   Годування груддю, поза всяким сумнівом, приносить особисту користь і дитині, і мамі. Але іноді доводиться стикатися з ситуаціями, коли в силу ряду обставин у жінки виникає необхідність припинити...

  • Фітбол для дітей

   Хочете дізнатися, як весело і корисно провести час і отримати користь від простої гри зі своєю дитиною? Хочете зміцнити здоров'я дитини в простому і захоплюючому ігровому процесі? Тоді вам просто...

  • Закордонний паспорт для дитини

   Виїзд за кордон – досить клопітка справа, особливо якщо планується поїздка всією родиною. В більшості випадків основною складністю є оформлення проїзних документів для дітей, які не досягли повно...