Що подарувати хлопчику на 23 лютого?

Хочете виконати мрію сина чи онука і подарувати йому на 23 лютого заповітну іграшку або гру? Якщо ви ще не встигли зробити це в новорічну ніч, а до дня народження ще далеко, то свято Захисників Вітчизни підійде як не можна до речі для вручення такого презенту. Ми ж пропонуємо огляд десяти найпопулярніших іграшок для хлопчиків в цьому сезоні. Поїхали!

ТОП-10 подарунків для хлопчиків на 23 лютого

Що подарувати хлопчику на 23 лютого?Радіокерована іграшка Різноманітність радіокерованих іграшок величезна. Автомобілі, вертольоти, кораблі, танки, роботи – будь-яка стихія підвладна маленькому мрійнику. Такі іграшки чудово розвивають спритність і просторову уяву.

Це ідеальний подарунок для юного техніка-дослідника, чиє увагу привертає все, що дзижчить і рухається. Однак варто враховувати вік дитини: деякі іграшки на радіокеруванні призначені для дітей молодше 6 років. Що подарувати хлопчику на 23 лютого?

Трансформери

Трансформуються іграшка – справжнє свято вже тому, що радощів вона приносить як дві (а буває й більше) іграшки відразу. А можливість самостійно перетворювати знайомі предмети в щось нове чудово розвиває творчі здібності дитини.

Така іграшка стане прекрасним подарунком для хлопчика, який прагне заглянути всередину будь іграшки в пошуках чогось більшого. Якщо дитина – любитель розібрати все, що попадеться під руку, трансформери – те, що йому потрібно.

Що подарувати хлопчику на 23 лютого?Конструктор

Збірка конструкторів часом вимагає чималої зосередженості і напруженої уваги, і, здавалося б, вони повинні подобатися тільки посидючим і уважним дітям. Але ні! Практично будь-який хлопчисько, навіть самий великий непосида, буде радий гарному конструктору і з задоволенням проведе за ним не одну годину.

Різні за тематикою і складності, ці іграшки дійсно універсальні. А ще конструктори для хлопчиків сприяють розвитку уяви, тренують зір і логічне мислення. Що подарувати хлопчику на 23 лютого?

Жуйка для рук

Жуйка для рук приємніше і зручніше пластиліну і тесту для ліплення разом узятих. Вона яскрава і весела (бувають навіть з класним запахом)! Жуйка для рук можна м'яти годинами, вона не набридне ніколи. Цей подарунок хлопчикові на 23 лютого підійде як дитині, так і тихоне, тому що з хендгамом можна і ліпити веселі фігурки, і виконувати різноманітні витівки, і просто розминати пальці.

Пластичність і зовнішня привабливість такої жуйки дозволяє дитині відчути себе справжнім митцем. До того ж, жуйка для рук - незамінна річ для розвитку дрібної моторики у дітей будь-якого віку. Що подарувати хлопчику на 23 лютого?

Бакуган

Якщо ваш син або онук володіє тактикою гри і збирає бакуганов, відповідь на питання «Що подарувати хлопчику на 23 лютого?» простий і очевидний. Будь-який гравець знає, що бакуганов багато не буває. А навіть якщо їх багато, їм точно не завадить посилення або нові пастки.

Гра вчить тактиці, стратегії і підійде кмітливому, азартного і товариській дитині. А головний плюс бакугана в тому, що це - гра для компанії. Вона будується на взаємодії з іншими дітьми, і нерідко противник в битві стає другом. Що подарувати хлопчику на 23 лютого?

Шпигунські годинник

Ідеальний подарунок для стильного любителя всіляких таємниць і секретів. Для шпигунських ігор йому знадобляться спостережливість, жива фантазія, і, зрозуміло, різноманітні гаджети, без яких таємному агенту доведеться туго.

Захоплюючі шпигунські функції чудово доповнюють і без того гарний подарунок – годинник. Це вже навіть не зовсім іграшка, а справжній дорослий аксесуар, який можна носити кожен день, і який, до того ж несе в собі шарм цікавої гри. Що подарувати хлопчику на 23 лютого?

Залізниця

Недарма залізниця - улюблена іграшка всіх часів і народів. Це втілення пристрасті всіх хлопчаків до транспорту, руху і потужним машин.

Залізна дорога гарна ще й тим, що дає можливість на свій розсуд організувати рух поїздів, розпоряджатися і керувати ними. Супер подарунок для хлопчика на 23 лютого, володіє задатками лідера, любителя покомандувати в будинку. Що подарувати хлопчику на 23 лютого?

Настільний футбол

Ваш син обожнює грати у футбол, і взимку страждає від неможливості поганяти м'яч? Тоді питання про те, що подарувати хлопчику на 23 лютого, навіть не повинен стояти перед вами! Настільний футбол - це відмінна емоційна іграшка, по захопливості не поступається самим просунутим комп'ютерним іграм.

Спритність рук і знання правил справжнього футболу – ось і все, що знадобиться маленькому чемпіону. Відмінний варіант подарунка для емоційного хлопчика з живим характером і любов'ю до змагань і перемоги. А ще – прекрасний привід проводити більше часу з сином, адже гра для двох. Що подарувати хлопчику на 23 лютого?

Набір обладунків для перших рольових ігор

Для мрійника, чиє серце з раннього дитинства віддано фентезі, немає подарунка бажанішим, ніж обладунки. У кожному хлопчикові живе воїн, і зовсім не обов'язково озброєний вогнепальною зброєю.

Чарівництво, яке дарують меч і щит (нехай і іграшкові), здатне навіть самого боязкого хлопчика перетворити на відважного лицаря без страху і докору. А будь-яка гра стає справжньою казкою з незвичайними пригодами. Що подарувати хлопчику на 23 лютого?

Навчальний комп'ютер

Навчальний розвиваючий комп'ютер - відмінна річ для перерви між рухомими гучними іграми. Він згодиться все дітям, початківцям знайомство з алфавітом, цифрами і багатьом іншим, адже навіть епізодичне спілкування з такою іграшкою дає відмінні результати у навчанні читанню і рахунку. Відмінним варіантом стане і придбання хіта сезону - дитячої навчальної приставки 3vi. І хто знає, можливо, інтерактивна іграшка – перший крок майбутнього IT-спеціаліста до цього комп'ютера?

Ганна Шамко для сайту Активне мама

Схожі статті:

 • Що подарувати вчителю? Ідеї подарунків для вчителів

  Враховуючи, що свят, на які прийнято дарувати подарунки вчителям, досить багато: День учителя, Новий рік, 23 лютого, 8 березня, перші та останні дзвоники – завдання вибору відповідного презенту д...

 • Дитячі сліпони для дівчаток і хлопчиків

  Серед великого достатку дитячого взуття все більшою популярністю стали користуватися дитячі сліпони. Що це за взуття, які її особливості і переваги для дитини? Якими бувають сліпони для дівчаток...

 • Що подарувати бабусі

  Вибір подарунка для бабусі – справа зовсім непроста. Наші бабусі красивих речей і матеріальних цінностей воліють просте увагу і турботу, тому найкращим подарунком для них буде річ, зроблена рукам...

 • Дитячі конструктори для хлопчиків

  У які ігри і з якими іграшками найчастіше грають хлопчики? Звичайно ж, це машинки, різноманітні кубики і конструктори, пістолети, рушниці і іншу зброю. На яку іграшку варто зупинити свій вибір дл...

 • Шпалери для дитячої кімнати дівчинки та хлопчика

  Вибір шпалер для дитячої кімнати - заняття досить серйозне. Часто батьки забувають про основні критерії, яким повинні відповідати дитячі шпалери - і в результаті цього страждає або дитяче здоров'...