Подяку дитячому саду від батьків на випускний

Слова подяки від батьків на випускному в дитячому саду - традиційна складова цього свята. Щирі і теплі побажання іноді складно від хвилювання сформулювати самим. Активна мама пропонує в якості підказки кілька прикладів вдячних батьківських слів у віршах і прозі.

Подяку дитячому саду від батьків на випускний

Слова подяки на випускному в дитячому саду у віршах

П'ять років непомітно для всіх пробігли – Зізнатися хочемо ми вам тільки зараз, Як ми хвилювалися і переживали, Дітей приводячи до вас сюди в перший раз. Вихователь – професія, дана Богом, Не можна ж змусити дітей полюбити. Лише душі доброта, що дана від природи, Допомагає маляток гідно ростити. Праця вихователя багато чого варто: Підтримка і ласка, пораду, Читання книжок, веселі ігри... На кожне запитання ви знайдете відповідь. Низький уклін вам, велике спасибі! За ваші турботи і переживання, Ласкавий погляд, зігріваючий душу, Безцінний працю, доброту і увагу... Не перелічити нам всіх ваших заслуг. Бажаємо здоров'я, сил та успіхів, Нехай ваш внесок у ці дитячі душі Відгукнеться у них добрим луною!

* * * * * * * * *

В цей теплий травневий вечір У діточок випускний. І сьогодні, дитячий садок, Ми прощаємося з тобою. Говоримо тобі спасибі За хороші деньки, За друзів і за турботу, Вихователів праці. Нас вчили ви вміло Говорити, читати, писати. І тепер підемо ми сміливо В школу знання шукати. Ніколи вас не забудемо – Хіба можна вас забути? Доброту ми вашу будемо Глибоко в душі зберігати. Жити ми теж будемо чесно, Так, як ви вчили вас. Подарувати хочемо букети І обійняти вас всіх зараз!

Подяку від батьків на випускному в дитячому саду в прозі

Знову настав ласкавий травень. Але тепер ми не переходимо в наступну групу, а назавжди прощаємося з дитячим садом і вихователями. Закінчився дитсадківський вік, і малюки збираються в школу…

Всім відомо, що людина не може досягти на життєвому шляху чого-небудь поодинці. У кожного є наставники. Ви були першими вчителями наших дітей. Ваша праця очевидні: всі ми пам'ятаємо, як поводили сюди за руку плачуть і не хочуть розлучатися з мамою дітей, а зараз бачимо ласкавих, розумних, талановитих діточок, які вміють дружити, поважають і люблять своїх батьків. І все це тільки завдяки вашій копіткій щоденній праці і терпіння.

Низький уклін і величезна подяка вихователям, няням, музичним керівникам за вашу здатність любити дітей і прищеплювати їм любов до прекрасного, вміння любити світ і оточуючих людей. Ви вклали всю душу, щоб майбутнє покоління виправдало наші очікування! Нехай ваші старання окупляться сторицею! Міцного вам здоров'я та справжнього людського щастя!

* * * * * * * * *

Робота вихователя нагадує праця бджоли у вулику: робочий день починається дуже рано, весь день проходить в суєті і невтомну турботу про маленьких чоловічків. Заспокоїти, нагодувати сніданком, обідом і вечерею, захистити від неприємностей і сварок, приголубити, дати добру пораду... І так до самого вечора.

Для наших діток сьогодні закінчилася безтурботна пора... Але пам'ять про дошкільні роки назавжди залишиться в їх серцях. Вони завжди будуть пам'ятати тепло ваших рук, ласкавий розуміючий погляд, вашу щиру турботу. Перші вчителі закладають фундамент майбутнього життя малюка, а це дуже важливо. Ми батьки, не сумніваємося в його надійності й міцності!

За це ми сьогодні вклоняємося вам в пояс і щиро дякуємо, від щирого серця бажаючи успіхів, здоров'я і сил у вашій нелегкій праці. Ваш внесок у душу кожної маленької дитини – це користь для всього суспільства і нашої країни! Спасибі за те, що допомагаєте нам виростити гідне покоління!

* * * * * * * * *

В цей теплий травневий вечір ми прощаємося з дитячим садом. Тепер він назавжди залишиться в минулому. Ми більше ніколи не приведемо сюди цих малюків, не почуємо тужливе «хочу до мами», не подивимося дитсадкові ранки... Попереду школа, безліч нових знайомств і зустріч з першими обов'язками.

Багато хто з вас, дорогих нянечок і вихователів, в цю хвилину роняють крадькома сльози. Адже ви теж звикли до хлопців, як і вони до вас, тому дуже сумно розлучатися. Спасибі вам за те, що ви допомагаєте зробити їх дитинство щасливим і радісним, прищеплює повагу до старших, любов до навколишнього світу, допомагаючи розкрити перші таланти. Кожен прожитий в дитячому саду день – це крихта вашого величезного внеску у становлення дитячої особистості.

Бажаємо вам, щоб вашу роботу завжди цінували не тільки батьки, але і держава, щомісяця додаючи зарплату і видаючи премії. Немає праці цінніше вашого, і ми дуже дорожимо тим, що ви для нас зробили!

Юлія Васильєва

Схожі статті:

 • Подарунки на випускний в дитячому саду

  Вибір подарунків на випускний в дитячому саду є досить складною проблемою. Необхідно знайти компромісне рішення, яке відповідало б інтересам всіх дітей у групі, самого закладу і фінансовим можлив...

 • Випускний в дитячому саду з агентством Winx-Agency

  Ви – батьки маленької дитини, якій належить відзначити перший у своєму житті випускний, випускний в дитячому саду? Як тут не потурбуватися про те, щоб такий знаменний день став незабутнім у житті...

 • Як одягнути хлопчика на випускний в дитячому саду?

  Прощання з дитячим садком – перше серйозне захід для дитини. Ваш син просто зобов'язаний виглядати в цей день урочисто і стильно. Можливий варіант, коли випускний проводиться в певному стилі і в...

 • Відповідь слово батьків на випускному в дитячому саду

  На випускному в дитячому саду батькам прийнято говорити у відповідь слово вихователів, няні, музичному керівнику і физкультурному працівнику, кухареві і адміністрації. У пропонованому нижче сцена...

 • Роль тварин у дитячому розвитку

  Обов'язково настає момент, коли кожна дитина просить батьків завести в будинку кішку або собаку. Не завжди є можливість зробити це у когось алергія або квартира дуже маленька. Давайте оцінимо рол...