Модульні меблі для дитячої кімнати

Модульна меблі, як явище в дизайні інтер'єрів, стала незамінним помічником в справі облаштування житлових приміщень. Дитяча модульна меблі являє собою певний набір складових: шаф, комодів, тумб, столів, які можна переставляти, міняючи місцями, складаючи все нові й нові варіації однієї кімнати. Така меблі дозволяє звільнити простір, що було неможливо в часи існування класичних «стінок» та окремо розташованих письмових столів. З нею у вас не буде необхідності терпіти непотрібний шафа в дитячій тільки тому, що меблевий гарнітур комплектується саме такою системою.

Модульні меблі для дитячої кімнати

Переваги модульних меблів для дитячої кімнати

Складальна дитячі меблі дозволяє створити в дитячій тільки ті зони, які потрібні тут і зараз, різноманіття моделей і складових не зобов'язує купувати меблі «на виріст» (що часто не подобається дітям). Дозвольте своїй дитині ту меблі, яка відповідає його віку.

Незаперечними плюсами саме таких меблевих гарнітурів, або правильніше сказати, наборів, є відсутність жорсткої зчіпки між ними. А значить, у будь-який день, коли ви або ваша дитина втомитеся від наявної дитячої, її можна буде змінити буквально за годину. При цьому маніпуляції не потребуватимуть додаткових матеріальних вкладень.

Модульні меблі для дитячої кімнати

Не виникне проблем і в разі, якщо синові або дочці знадобиться додатковий шафа або стіл. Виготовлення наборів дитячої модульної меблів в класичних кольорах дозволяє в будь-який момент придбати окремий елемент, який задовольнить потреби і відмінно впишеться в загальний стиль.

Дитяча модульна меблі в кімнату дочки, сина або двох дітей

Для дівчинки

Якщо перед вами стоїть завдання створення інтер'єру дитячої кімнати для дівчинки, то набірні системи дозволяють не обмежувати фантазію. Яскраві, ошатні фасади саме таких систем обов'язково припадуть до смаку маленькій принцесі. Різноманіття елементів дозволить створити куточок дитинства в окремо взятій кімнаті, варто лише докласти трохи фантазії.

Модульні меблі для дитячої кімнати

Безсумнівно, донька оцінить різноманітність дитячих меблів для дівчинки і можливість знайти для кожної своєї речі затишне містечко. У такому випадку вам на допомогу прийдуть різноманітні відкриті шафи, комоди і тумбочки. Компонуючи їх між собою, ви отримаєте красиву і функціональну, а головне, індивідуальну дитячу. Можливість підбору ліжка з узголів'ям, що повторює колір чи малюнок шафи, дозволить створити куточок маленької феї, в якому буде місце для туалетного столика і кутових поличок, на які дівчата так люблять розсаджувати м'які іграшки.

Для хлопчика

Ні для кого не секрет, що кімнати хлопчика і дівчинки повинні кардинально відрізнятися, адже дівчатка більше схильні до порядку та тихим іграм. Дитяча модульна меблі дозволить створити унікальний дизайн дитячої кімнати для хлопчика. А головне, він буде максимально безпечним, адже хлопці так люблять все недоступне.

Для хлопчика знахідкою стане система, що складається з закритих шаф і цікавих елементів: надбудов, глибоких тумб або комодів для іграшок і ліжок, що ховаються в нішу шафи. Ці прийоми дитячої меблів для хлопчика дозволять завжди містити кімнату в порядку.

Модульні меблі для дитячої кімнати

Широкий вибір кольорів, в яких можуть бути виконані фасади такий меблів, дозволить стилізувати приміщення під улюблений мультфільм або захоплення малюка. Чорно-білі модульні системи можуть сталь доповненням футбольної кімнати, а червоні – стилізацією мультфільму «Тачки».

Для двох різностатевих дітей

Незамінна модульні меблі в дизайні дитячої кімнати для двох дітей. Вибір колірного виконання меблів дозволяє підібрати комплекти, які будуть задовольняти різностатевих дітей, м'які відтінки рожевого і блакитного будуть чудово поєднуватися в межах однієї кімнати і одного стилю. Ця хитрість не дозволить, щоб один з дітей відчував себе ущемленим у виборі інтер'єру.

Модульні меблі для дитячої кімнати

Незаперечним плюсом модульних систем є беззастережна сполучуваність їх елементів між собою, це дозволяє розділити приміщення на дві і більше умовних зони, кожна з яких буде належати одній дитині. Звільнити додаткове місце в кімнаті для двох малюків дозволять двоярусні ліжка, які також є частиною модульної системи.

Яскраві тумби для дрібниць можуть бути одночасно і безпечними стійкими ступенями до верхніх поверхах. У ніші під нижнім ліжком можна розташувати висувний короб для іграшок, тоді ляльки, конструктори будуть знаходитися в ідеальному порядку.

________________________________________________________

Дитяча модульна меблі стане знахідкою при облаштуванні як великий, так і маленької кімнати дитини. Її мобільність дозволяє переставляти її до тих пір, поки не буде знайдено ідеальне положення.

Модульні меблі для дитячої кімнати

Скорегувати пропорції можна за допомогою:

 • високих і вузьких шаф, званих пеналами;
 • поверховості меблів, коли над ліжком, наприклад, розташована шафа;
 • неглибоких ніш, розташованих уздовж стін.

Ці знахідки дозволять зробити будь-яку кімнату ідеальною. Переваги модульних меблів для дитячої кімнати допоможуть вам втілити в життя всі ідеї, і ви зможете подарувати дитині кімнату, про яку він міг тільки мріяти.

Юлія Айдембекова для сайту Активне мама

Схожі статті:

 • Штори для дитячої кімнати

  Облаштовуючи дитячу кімнату для своєї дитини, ви створюєте особливий затишний і трішки чарівний світ. Тому кожна деталь повинна бути продумана, а всі елементи обстановки дитячої повинні гармоніюв...

 • Шпалери для дитячої кімнати дівчинки та хлопчика

  Вибір шпалер для дитячої кімнати - заняття досить серйозне. Часто батьки забувають про основні критерії, яким повинні відповідати дитячі шпалери - і в результаті цього страждає або дитяче здоров'...

 • Дизайн дитячої кімнати для дівчинки

  Дитяча кімната - це особливий світ, світ теплоти і дитячої безпосередності, це перше уявлення про затишок і красу для ваших дітей. Створення дизайну дитячої кімнати для дівчинки - це практично пр...

 • Дизайн дитячої кімнати для хлопчика

  Дитяча для хлопчика – це унікальний світ юного героя, створення якого вимагає від батьків уваги і ретельного підбору дрібниць. Характерними рисами дизайну дитячої кімнати для хлопчика є стриманіс...

 • Дизайн дитячої кімнати для двох дітей

  Оформлюючи дитячу кімнату для двох дітей, батьки стикаються з низкою труднощів. Хочеться, щоб кімната задовольняла потребам обох дітей, була функціонально повноцінною і в той же час мала гармоній...