Я знаю формулу стрункості! Історія схуднення після пологів на 11 кг

«Затягивайся рушником після пологів, щоб залишитися стрункою», — казала сусідка, поглядаючи на мій великий вагітний живіт. Багатоводдя, великий плід зіграли ролі. Обхват живота на дев'ятому місяці перевищував сто сантиметрів, і залишалося тільки мріяти про те, що я побачу колишню талію.

Через тиждень після пологів пішли набряки, вага зупинився на 53. Я думала, що це не так погано — набрала всього лише сім кілограм. А далі — почалися турботи, недосип, годування на вимогу. Живіт, який після кесаревого довго залишався «ніби у вагітної», був тимчасово забутий. Через рік пройшли всі обмеження на їжу. Я продовжувала годувати і за звичкою багато є. Зайва шкіра на животі заповнилася жиром, стегна округлилися, ваги показали підсумок — зайві 11 кг. Займатися собою було колись. Син підріс, почав ходити, два місяці водив мене за собою. Щоденні моционы посунули вниз стрілку вагів. Я піднеслася духом — все ще можливо виправити! Ще до вагітності свято вірила, що тільки спорт може поліпшити фігуру, зневажала дієти.

Я вкладала дитину на денний сон і намагалася рухатися на килимку серед іграшок. Після розминки ставало жарко, звичайні присідання давалися важко, мучила задишка. Я не зупинялася, і за два місяці позбулася 4 кг. Було непогано, але... живіт висів, і у мене як і раніше запитували: «Другого чекаєте?». Приблизно рік вага стояв, а в раціоні переважали булочки і цукерки.

Коли на горизонті замаячила весна, я вирішила, що пора робити щось радикальне... Все-таки дитина підріс і міг посидіти хвилин 20-30 з бабусею. Спочатку я відновила тренування, зробила їх важче — додала вправи для преса. Але тепер можу прокричати: хочете прибрати живіт після пологів — не качайте прес!

Потрібен зовсім інший підхід, який прискорює метаболізм і формує талію. Я дізналася, що таке система Табата. Все просто: 20 секунд виконуєш вправу, 10 — відпочиваєш. Потрібно пройти чотири раунди.

Я знаю формулу стрункості! Історія схуднення після пологів на 11 кг

Я вибрала найбільш жиросжигающие вправи — стрибки, присідання з вистрибуванням, пульсуючі випади. В результаті одна тренування займала лише 20 хвилин, але м'язи горіли, язик вивалився. Я була вся мокра, але знала, що це на користь. Через місяць згоріли три кілограми!

Настала пора змінювати програму занять, щоб тіло не звикало до навантажень. Youtube вивів мене на фітнес-тренера Зузанну Лайт, яка розміщувала безкоштовні тренування онлайн. З цього дня змінилося моє життя! Я відмовилася від солодкого (спочатку зменшила його до однієї цукерки в день), від майонезів, чіпсів і ковбас. Їла каші, овочі, фрукти, курятину, горіхи. Через місяць я важила бажані 45 кг, ще через два — побачила рельєф м'язів. Тіло стало тонким, пружним, сильним.

Тепер я знаю перевірений рецепт стрункості в будь-якому віці: правильне харчування, інтенсивні силові тренування з гантелями, будь-аеробіка на вибір. Для душі я відвідую танцювальний фітнес Zumba. Повірте, все здійснимо і після 30 років. Два тижні потрібно, щоб звикнути до здорової їжі і до фізичних навантажень. Схуднути після пологів просто - треба лише зробити перший крок!

Історію схуднення після пологів надіслала читачка сайту Активне мама

Схожі статті: