Історія схуднення після пологів: з 69 до 57 кг через три роки

Чесно кажучи, періодично в моєму житті бували моменти, коли я «страждала» через повноти – у перехідному віці, після перших пологів. Як правило, це були зайві (на мою думку) два-три кілограми, не більше, та й тоді вони йшли якось самі собою.

Що таке для мене норма? Враховуючи, що я широкувата в кістки, вважала, що при зрості 160 см «мій» вага – це приблизно 57 кг. Навіть одужавши після перших пологів, дуже швидко прийшла у свою норму, причому, можна сказати, самотужки, без всяких дієт і занять фітнесом – просто на деякий час відмовилася від хліба і цукру. Але, народивши в двадцять шість років другу дочку, зрозуміла, що, виявляється, ніяк не можу повернутися до своїм «рідним» п'ятдесяти семи.

Приїхавши додому після пологового будинку і вставши на ваги, побачила, що погладшала на цілих 12 кг. – зараз важила 69. Але все одно не втрачала надії швидко схуднути після пологів, думала, що так само легко відновлюся самостійно, як і в перший раз. Однак час минав, а вага не зменшувався. Сподівалася, що все утворюється саме собою після того, як перестану годувати грудьми.

Але ось і перестала годувати, от вже й доньці скоро три роки, – а я залишалася такою ж. Швидше за все, позначився вік – десь читала, що як раз з 25-26 років жінкам потрібно акуратніше ставитися до ваги. Почала хапатися за соломинку – пробувати всі способи, про які коли-небудь чула. Спочатку, звичайно ж, вже був випробуваний мною раніше відмова від солодкого і мучного – вага не зрушив з місця. Намагалася не їсти після шостої – те ж саме. Згадала про спорт – так як ходити в спортзал не було часу, почала займатися аеробікою (по системі Сінді Кроуфорд) будинку. Протягом трьох місяців через день робила вправи – по півтори години. І – нічого!

Все сталося легше, ніж я очікувала: одного разу зустріла знайому, яку давно не бачила, і... не впізнала її, так вона схудла. Природно, я зацікавилася, почала питати, як і що. Вона розповіла, що зайнялася підрахунком калорій: щоб схуднути, потрібно було в день з'їдати не більше 1200 ккал (це якщо не використовуєш ніякої фізичного навантаження). Попросивши в неї таблицю калорійності, вирішила випробувати на собі ще й такий спосіб схуднення. І в мене вийшло! Причому далося мені це без особливих зусиль. Єдина «складність» для мене полягала в тому, що кожен з'їдений продукт потрібно було вираховувати – тоді я просто стала складати для себе меню на день.

Історія схуднення після пологів: з 69 до 57 кг через три роки

По суті, їсти можна все, але при цьому не забувати, що деякі продукти містять дуже багато калорій (рослинна олія, цукор, борошняне і т. д.). У результаті сама собою розвинулася система – наприклад, обов'язково потрібно їсти раз на день рідке (супи, борщі), а на вечерю – каші. Так як масло висококалорійне, смажені страви поступово практично всі відпали самі собою (що пішло тільки на користь здоров'ю). У підсумку за три місяці я скинула свій зайвий баласт у вигляді дванадцяти кілограмів, і до літа змогла надіти відкритий сарафан. Але остаточно я возгордилась собою, коли зовсім незнайома мені дівчина (ми з нею іноді перетиналися на вулиці, йдучи на роботу) підійшла і запитала, як мені вдалося настільки схуднути.

Звичайно, для багатьох цей спосіб схуднення навряд чи стане відкриттям, але мені він допоміг – і це головне. Якщо ви теж вирішите спробувати «щастя», хочу звернути вашу увагу на кілька моментів. Перші кілограми підуть швидко, а от далі процес піде повільніше – це не повинно вас зупиняти. Під час схуднення рекомендується пити вітаміни. І обов'язково щоранку зважуйтеся – принаймні, мене побачений результат (нехай навіть це були 100-200 гр.) стимулював продовжувати. Але, мабуть, найголовніше: якщо у вас не буде виходити, пробуйте щось інше – повірте, якщо дуже захотіти, ви обов'язково знайдете «свій» метод схуднення.

Історію схуднення після пологів надіслала Ольга Калініченко

Схожі статті: