Історія схуднення після пологів: мінус 10 кг на кремлівській дієті

Багато дівчат стикаються з зайвою вагою після пологів, і я - не виняток. Мій небажаний «багаж» склав майже 10 кг, які з'явилися внаслідок надмірного апетиту під час вагітності. Коли ж синочок відмовився від грудей, я сміливо взялася за свій зовнішній вигляд. Я сиділа на кефірній дієті, не вечеряла і мучила себе присіданнями. Але такі намагання швидко мене гнобили, вага знижувався незначно і моментально повертався.

Моїм порятунком стала кремлівська дієта. Раніше я ніколи не вірила в її ефективність. Що значить їсти м'ясо і худнути? Та ще й соління можна, і майонез! Де це бачено? Однак, детально вивчивши принципи цієї системи, а потім і спробувавши на собі, я переконалася в її дієвості. Основою «кремлівки» є білкова їжа. Щоб максимально знизити споживання вуглеводів, необхідно категорично відмовитися від таких продуктів:

 • всіх солодощів;
 • будь борошняних виробів;
 • круп;
 • картоплі;
 • і бажано максимально знизити вживання фруктів.

Погодьтеся, що, виключивши ці продукти зі свого раціону, ви почнете худнути. Але повністю відмовлятися від вуглеводів не можна. На першому 2-тижневому етапі слід обмежитися 20 грамів в день. Це виявилося не так вже й складно.

Моє зразкове меню було таким:

 • яєчня на сніданок – 1 г вуглеводів;
 • м'ясо-овочевий бульйон з зеленню на обід – 7 г;
 • риба, курка або будь-яке м'ясо з овочевим гарніром на вечерю – 7 р.

Зверніть увагу, що я навіть не дотягла до 20 г в день! Можна ще з'їсти маленьке яблучко або трохи нежирного сиру. Паралельно потрібно випивати близько 2 літрів води на добу і присвячувати хоча б 30 хв легкої зарядки, яку ми робили разом з синочком. В якості перекусу я використовувала шматочки сиру або сушені кальмари, а моя любов до кави з молоком, в який я додавала замінник цукру, рятувала мене від тяги до солодкого.

Історія схуднення після пологів: мінус 10 кг на кремлівській дієті

Який же результат був досягнутий? Тверді мінус 5 кг за 2 тижні і струнка фігурка! І це абсолютно не напружуючись і не голодуючи. По закінченню першого періоду, коли організм вже перебудувався на спалювання жирів, потрібно збільшити кількість вуглеводів до 40 г в день. Зазначу, що, перейшовши на другий етап, я не накинулася на їжу, як це траплялося після інших дієт, тому що м'ясні страви допомагали мені добре насичуватися. Я навіть не хотіла їсти після 18. На даній стадії я дозволяла собі зрідка поласувати чорним шоколадом або з'їсти шматочок торта на свято, але тільки в межах добової норми вуглеводів.

Щоб обмеження в харчуванні не позначилися негативно на здоров'я, я дотримувалась таких рекомендацій:

 • обов'язково включила в раціон молоко і кисломолочні продукти в межах денної норми вуглеводів;
 • не відмовлялася від жирів;
 • їла овочі і неодмінно трохи фруктів;
 • віддавала перевагу нежирному м'ясу і рибі.

Коли я досягла бажаного результату, а саме схудла з 73 кг до твердих 63 за 2 місяці, то почала їсти майже все. Проте я намагаюся, щоб кількість вуглеводів в моєму раціоні не перевищувало 60 г на день і дотримуюся заборони на садкое і борошняне, що дозволяє мені без проблем зберігати стрункість вже цілий рік. Головне, що навіть за святковим столом завжди є продукти, які мені можна, а моєму чоловікові дуже подобається наше нове меню, яке містить більше різноманітних м'ясних страв. У висновку хочу порадити іншим матусям, які бажають піти на моєму шляху, що дотримання кремлівській дієті краще починати після закінчення грудного вигодовування, так як будь-яке обмеження у вашому раціоні може вплинути на здоров'я малюка.

Історію схуднення після пологів розповіла Юлія Єніна

Схожі статті: