Історія ефективного схуднення після пологів

Шановні дівчатка, матусі! Всі ті, хто пізнав радість материнства і при цьому гіркота від того, що в старі, але такі улюблені джинси, можна залізти максимум по коліна! Знайома картина? Саме так було і зі мною!

Як все починалося?

Починається все у всіх банально і звичайно: до пологів я була не те, щоб худенькою, але, принаймні, досить стрункою дівчиною. Їла стільки, скільки хотіла, і взагалі уявити собі не могла, що після пологів будуть якісь складнощі. Наївна...

Вагітність була довгоочікуваною і радісною, і так само радісно я уплетала пиріжки, котлети, тістечка, та й взагалі все, що потрапляло під мою вже пухку руку і вміщалося в задоволене кругле пузо.

Це щасливі часи, коли не думається ні про целюліті, ні про розтяжках, ні про великий попі. Але все рано чи пізно закінчується, і вагітність теж. І тут я опинилася один на один з дзеркалом. Коли ходиш, як колобок, з животиком, все здається таким милим, а коли всередині немає маленького дива, відразу стає видно все.

Резюмую:

 • 35 кг зайвої ваги
 • на метр занижена самооцінка
 • «нічого надіти» в гардеробі!

Історія ефективного схуднення після пологів

Що робити в такій ситуації? Як схуднути після пологів? Я знайшла вихід!

Стратегічний план схуднення після пологів

Дівчата, одразу хочу звернути увагу, що не можна себе катувати і катувати голодовками, особливо якщо ви годуєте дитину грудьми. Це не вихід, а стрес у всіх сенсах.

Мій план був такий:

 • Поступовий перехід на здорову їжу: мінімум солодкого, смаженого, гострого, жирного! Натуральні продукти правлять світом, і вага тане на очах (докладніше читайте нашу статтю про правильне харчування годуючої мами)
 • Піші прогулянки з коляскою в перші кілька місяців це закон. Чим довше і далі – тим краще. Не потрібно чекати, що вага «злетить» дуже швидко. Розтяжки – це теж не дуже добре, так, і багато залежить від організму, від його природного метаболізму. Деякі молоді матусі вже через місяць стають худіша, ніж були до пологів. Я не з таких: мені знадобилося 2 роки, щоб стати навіть більш стрункою, ніж раніше!
 • Фізичні навантаження. Якщо є можливість, біг і спортзал! Я почала з купівлі хула-хупа і велотренажера. До всього цього добра ще й термокостюм припасла, для більшого потіння і схуднення!
 • Душ Шарко – річ чудова приводить в тонус! Не пропустіть шанс підбадьоритися!

до Речі, так, по калоріях я теж вважала! Коли перестала годувати грудьми, чергувала 3 дні по 1000 калорій в день з 2-ма днями по 500 калорій! Але рекомендую порадитися з лікарем, перш ніж приймати якісь рішення в цьому плані. Головне – це здоров'я!

І ще: обов'язково придбайте хороші ваги, на яких будете відслідковувати динаміку, тільки не бігайте до них через кожні півгодини – так ніякі результати помітні не будуть!

Історія ефективного схуднення після пологів

Ще кілька порад для ефективного схуднення після пологів:

 • Купіть собі диск з якоюсь аеробікою, і у вільний час біля телевізора або монітора комп'ютера влаштовуйте «танцюльки»!
 • Контрастні душі і масаж в домашніх умовах теж сприяють приведенню м'язів і шкіри в тонус. Не нехтуйте цим. Перевірено на собі – результат є, хоч і повільно, зате – вірно!
 • Забудьте про нічні походи до холодильника. Складно перші 2 тижні, потім привыкается. Не можна виправдовувати своєю слабкістю. Значить, бажання схуднути не таке сильне. Коли ви зрозумієте, що далі вже нікуди – перестанете, але варто тягнути?
 • Найбільша біда – це коли хочеться схуднути швидко і в хід йдуть таблетки! Не буду розповідати про сумні наслідки для здоров'я, це зрозуміло.

Головне запам'ятати, що ми найщасливіші, так як ми – Мами, і якщо ми змогли принести в цей світ таке Диво, то схуднути ми зможемо. В кінці-кінців: тихіше їдеш – далі будеш!

Історія ефективного схуднення після пологів

Be happy! Do not worry - вважайте калорії!

Історію схуднення після пологів надіслала Надія Левкина Фото автора. Копіювання заборонено

Схожі статті: