Ідея бізнесу в декреті №8. Розведення і продаж квітів

Я хочу розповісти про те, як, будучи турботливою мамою і дружиною, цілком відмінно можна бути і затребуваною особистістю в інших сферах. Можна цілком реально заробляти гроші. Мати свій дохід, своє маленьке, але працює справу і відчувати себе повноцінною людиною, процвітаючим скрізь. Поділюся власним досвідом.

Ідеї з в'язання шкарпеток, шиттям, організацією спільних покупок, виготовленням брошок і шпильок наткнулися, в моєму випадку, на невдачі. В деяких варіантах стикалася з браком уваги до власної дитини, в інших – виникали незручності з транспортом. Загалом, маючи маленьку дитину і не маючи допомоги з боку бабусь, дідусів або не бажаючи вдаватися до їх допомоги, не всякими видами діяльності реально займатися. Самим оптимальним і зручним приробітком для мене стало розведення квітів.

Ідея бізнесу в декреті №8. Розведення і продаж квітів

Фото depositphotos.com

Розведення і продаж квітів як домашній бізнес. Особиста історія

Квітами захоплювалася з дитинства. Пізнання мої були дуже поверхневі. Не розрізняючи грунту і надаючи майже всім своїм паросткам одні і ті ж умови, мені все-таки вдавалося їх розмножувати. Це була віддушина для мене, тому вони й росли-харчувалися моєю любов'ю і трепетом.

Рослин размножилось стільки, що нікуди було ставити, почала подумувати - куди дівати. У родичів своїх вистачало, просто знищити - рука не піднімалася. Наближалися свята, я гарненько оформила горщики і пустила серед знайомих слух про продаж своїх живих горщиків. Спочатку це були символічні розцінки і просто бажання поділитися красою. До наступних свят попит трохи виріс і, відповідно, зросла і ціна. Але вона все одно була на багато нижче ринкової.

Починала я з банальних хлорофітумів, що множаться, як трава. Загалом, з того, що було на підвіконні. Зрозумівши, що на моє хобі є попит і він приносить мені прибуток, вирішила поглибити свої пізнання стати на рівень вище. У вільний час перегорнула безліч книг, що колись належали бабусям. Там все коротко, доступно і ілюстроване представлено. Під час прогулянок з дитиною примудрялася пройтися по квіткових магазинах, щоб зорієнтуватися за цінами і, вже в домашніх умовах, прикинути легкий бізнес-план розвитку своєї галузі.

Під час таких прогулянок, можна набратися ідей для оформлення презентацій. Отримати вичерпну інформацію від консультантів. Всі вони в один голос твердили, що починати необхідно з невибагливих примірників і всі дії виконувати з щирою любов'ю. Любити дітей. Не встигнете помітити, як захопитеся.

З невимогливими рослинами і покупцям простіше. Адже не у кожного достатньо досвіду для догляду, а загинуле рослина - неприємний осад і підозри на продавця. Усвідомлене початок квітникарства, як справи, яка приносить не тільки задоволення, але й прибуток, я вирішила почати з традесканцій, монстер, фікусів. Це були маленькі дешеві пагони, які підгодовувалися, выхаживались, холились і перетворювалися в прекрасні рослини, гідні уваги. Купуючи пагони по 10 гривень, при належному догляді з 5 виживало 4. Дотримуючи всі необхідні умови комфорту, за 2-3 місяці отримувала гідні кущики, деревця. Оформлена в подарункові обгортки зелень відлітала в переддень свят за 70-120 гривень. Подвійний підйом був однозначно.

згодом, набравшись більш практичного досвіду і збагативши свої теоретичні пізнання, я стала купувати насіння в спеціалізованих магазинах і пророщувати надзвичайної краси творіння природи. Купувала насіння, наприклад, китайської міні-троянди, за 30 гривень 5 насінин. Нехай зростання дасть один з 5, витратите близько 4 місяців часу, трохи зусиль, води, землі, підгодівлі і електрики. Це ще гривень 20. І за 50 гривень плюс ваші зусилля, отриману принадність у горщику ви напередодні свят зможете спокійно реалізувати за 100 гривень. Це мінімальна ціна, яку не те що заперечувати не будуть, а будуть пропонувати більше.

Арсенал початківця квітникаря

Для домашнього бізнесу на розведенні та продажу квітів потрібно мати арсеналі варто мати:

  • теоретичний запас знань – різноманітність грунтів та їх відмінності;
  • види кімнатних рослин, хоча б найпоширеніші;
  • лампи денного світла (30-50 гривень);
  • горщики пластикові звичайні різних розмірів(0.5-3 гривень);
  • грунт, відповідний рослинам(15 гривень/3литра).

Раджу розмножувати як елітні, так і звичайні види кімнатних квітів. Має бути вибір для покупця будь-якого рівня. Вкладення, можна сказати, мінімальні, все залежить від обсягу виробництва».

А саме чарівне те, що ця сфера діяльності не обмежує свободу дій. Самі розподіляєте час. Правда, приступати до обов'язків необхідно завчасно. За кілька місяців до передбачуваної дати реалізації товару.

Для підвищення вартості горщиків варто вчитися презентабельному оформлення. Це різні стрічки, штучні вставки.

Квіти - дуже вигідний товар. Він від часу не втрачає свого вигляду і не падає в ціні, а навпаки - багаторічні рослини коштують дорожче і виглядають багатше. Це безпрограшний варіант, якщо до справи підходити з любов'ю і обдумано. У будь-який момент можна припинити діяльність, особливо нічого не втрачаючи. Собівартість товару повернути не складе праці. Або ж ви будете забезпечені подарунками для близьких на деякий час.

Квіти в горщиках – один з найбільш універсальних подарунків. Їх дарують і чоловікам, і жінкам, і професорів, і домогосподаркам, і бізнесменам. Це частина життя, частина особистого простору людства. Загалом, мені подобається таке заняття. А як весело за всіма цими процесами спостерігає дитина. Він практично з пелюшок вбирає любов до живого, трепет, працьовитість, естетику. Малюка спокійно можна долучити до справи, зайняти. Серед необхідних предметів немає нічого, що несе загрозу життю. Мила картина гармонії: мати, дитина і частина природи. Хочете, спробуйте - і у вас все вийде.

Історію домашнього бізнесу на квітах розповіла Луїза Романова

Схожі статті: