Ідея бізнесу в декреті №6. Пошиття та прокат карнавальних костюмів

Молодим мамам, які весь свій час присвячують дитині, часто не вистачає відчуття повноти життя. Для самореалізації вони намагаються знайти варіанти додаткової роботи вдома, але це здається занадто складним завданням. Найкращий і простий вихід із ситуації – отримувати прибуток зі свого хобі або захоплення, або ж органічно поєднати турботу про власну дитину і новий перспективний бізнес. Сьогодні мова піде про такій захоплюючій і творчому справі, як пошиття карнавальних костюмів для діток.

Ідея бізнесу в декреті №6. Пошиття та прокат карнавальних костюмів

Фото: photl.com

Пошиття та прокат костюмів для малюків – хороший спосіб не тільки заробити, але і втілити в життя сотні яскравих і незвичайних ідей. Цей бізнес веселий і захоплюючий, але він також вимагає зосередженості, чіткості й уважності.

Бізнес на карнавальних костюмах для дітей: переваги та перспективи

Практично всі дітки від 2 до 6 років відвідують дитячі садки. Це важливо для повноцінного розвитку дитини. Спілкування з однолітками, нові враження і знання, правильний розпорядок дня і режим харчування – все це безсумнівні переваги дошкільних навчальних закладів. А ще для малюків намагаються створити справжню казку і влаштовують різні свята та фестивалі, а діти перевтілюються у тварин, улюблених героїв казок, мультфільмів та інших цікавих персонажів.

Для таких дитячих свят потрібні спеціальні костюми. Зараз, коли час стало найбільш дефіцитним товаром, молоді батьки воліють брати такі вбрання напрокат, замість того, щоб придумувати їх самостійно. Якщо ваша дитина теж ходить в садок, ви зможете поєднати приємне з корисним: створити гарний спосіб для власного малюка, а також запропонувати костюми свого виробництва іншим батькам.

Плюси такого бізнесу для жінок:

  • Облаштування робочого місця вдома. Для пошиття костюмів вам потрібно буде виділити простір для матеріалів і фурнітури, швейної машинки і готових нарядів. Все це може поміститися у звичайній шафі;
  • Невеликі початкові витрати. Якщо ви захоплюєтеся шиттям і вже маєте машинку, вони обмежаться витратами на тканини, нитки і швейну фурнітуру. Для пошиття дитячих костюмів її знадобиться не так вже й багато – почати можна з декількох простих нарядів, поступово збільшуючи кількість;
  • Елемент творчості і креативу. Образи персонажів для свят можна створювати незвичайними, яскравими і цікавими. Навіть такі прості й популярні образи, як гномики, зайчики або пірати, можна представити у нових, несподіваних варіантах.

Якщо ваша дитина відвідує дитячий садок, знайти клієнтів на свої послуги буде дуже легко. Тим більше, якщо костюми, пошиті вами, будуть вигідно відрізнятися від стандартних звичайних фабричних виробів, вражаючи м'якістю, чарівністю та оригінальністю.

З чого почати? Перші кроки у власному бізнесі

Як краще організувати роботу, щоб вона дійсно приносила прибуток і задоволення? Молоді мами, які забули трохи про ділових відносинах і складнощі роботи, зазвичай ставляться не дуже відповідально і серйозно до таких речей. Це не зовсім правильно – кожна праця має себе виправдовувати, навіть приємний, улюблений і цікавий. Тому варто почати з самого простого бізнес-плану.

Основні нюанси, на які варто звернути увагу відразу, починаючи бізнес на пошиття та прокат карнавальних костюмів:

  • Початкові витрати. Визначтеся, що потрібно придбати для повноцінної роботи, які матеріали будуть необхідні в першу чергу і у великих кількостях (можливо, варто їх закупити оптом, щоб зменшити витрати), обзаведіться хорошою швейною машинкою і всіма додатковими інструментами;
  • Аналіз ринку збуту. Нудний серйозний термін, насправді, означає приблизну кількість костюмів, які будуть потрібні. Якщо ви плануєте почати з малого, можна обмежитися 10-15 нарядами, в кількох розмірних варіантах;
  • Планування роботи. Визначтеся, скільки часу в день ви зможете приділяти роботі і скільки костюмів на тиждень або на місяць ви будете шити. Врахуйте, які свята плануються найближчим часом (весняні, новорічні або випускні) і які образи будуть затребувані зовсім скоро;
  • Реклама, бухгалтерські розрахунки та податки. Зазвичай маленький бізнес починається з простих рекомендацій знайомих і друзів, але в перспективі варто подумати про інші способи реклами: оголошеннях, візитках, знижки для постійних клієнтів і т. д. Також, коли справа почне розширюватися і рости, потрібно буде оформити офіційні папери, стати приватним підприємцем, виплачувати податки і вести бухгалтерський облік.

Історія одного успіху, яка почалася з веселою жарти

Чому я задумалася про такий вид бізнесу? Як і багато важливих рішень, прийнятих нами в житті, це я взяла з волі випадку. Після чергового веселого домашнього свята, коли мій малюк зворушливо і грізно гарчав на гостей, я йому жартома пообіцяла, що зшию справжню левову гриву і хвіст. Але діти, як правило, не забувають таких обіцянок і всі сприймають всерйоз. Він страшно зрадів і мучив мене кілька днів, вимагаючи свій костюм лева. Довелося взятися за справу.

І ось, прогулюючись по магазинах зі швейною фурнітурою, я раптово дуже захопилася цією справою. Лев у мене вийшов просто шикарним – в цей самий перший свій костюм, я вклала багато позитивних емоцій і фантазії. Дитина була в захваті, і з таким запалом розповідав про це своїм друзям, що вони тут же почали йому з усією силою своїх дитячих почуттів заздрити. На наступний свято в садочку (а це був день матері) мій синуля відмовився одягати що-небудь ще, і серед ніжних метеликів і квіточок був страшним і грізним левом. Фурор був надзвичайним, а вже до наступного ранку мами стали просити мене пошити діткам нові костюми.

Так і вийшло, що вже через три місяці в нашому шафі виявилося близько двадцяти різних «звірів», і я всерйоз задумалася про здавання карнавальних костюмів на прокат. Чоловік підтримав мене повністю, бачачи, з якими палаючими очима я беруся за новий образ для малюка. А син, природно, переміряв їх все по кілька разів.

Почати серійне виробництво я зважилася через рік. Тоді вже в моїй колекції з'явилися цілі комплекти: козаки, пірати, зайчики і сніжинки. Проблем з'являлося все більше, а часу залишалося все менше. Але ентузіазм, любов до творчості і дітям допомагали мені на кожному кроці. Тепер я вже не займаюсь пошиттям сама, а тільки замовляю роботу у професійних майстрів, але до сих пір впевнена, що найкращий варіант відкриття своєї справи – займатися тим, до чого лежить душа. Тоді ви будете не тільки впевненими в собі і забезпеченими матеріально, але і по-справжньому щасливими.

З повагою, молода мати і дизайнер дитячих костюмів Наталія Історія розказана спеціально для сайту Активне мама

Схожі статті: