Ідея бізнесу в декреті №4. Розвиваючий клуб для дітей

До появи своєї дитини я грунтовно підготувалася як морально, так і інформаційно, вивчивши тонни спеціалізованої літератури. До моменту його народження я знала все про догляд, розвитку і вихованні дітей.

Народження дитини і народження бізнесу

Однак абсолютно несподівано поява синочка перевернуло з ніг на голову все моє життя. До народження дитини моє життя була дуже енергійною: я працювала на цікавій роботі, багато спілкувалася з друзями, цікаво проводила вільний час, мала хобі. Опинившись наодинці з новонародженим немовлям, я почала сумувати за колишньої активної діяльності. Однакові сірі будні, відсутність живого спілкування і цікавих занять дуже мене гнобили.

Але пропозиції повернутися на роботу, залишивши дитину з нянею, я впевнено відхиляла. Мій малюк підростав, пізнаючи навколишній світ, а я хотіла брати у цьому процесі активну участь. Мені доставляло велике задоволення придумувати для синочка нові розвиваючі ігри, розповідати йому добрі казки, займатися з ним творчістю, слухати музику разом.

Заглиблюючись у цю сферу все більше і більше, я відкрила для себе новий світ – світ щасливого дитинства. Я стала роздумувати над тим, як зробити насиченою і цікавою не лише своє власне життя, але і життя моєї дитини.

Так у мене народилася ідея створення власного домашнього бізнесу в декреті – розвиваючого клубу для мам і малюків. Однодумців я знайшла серед своїх близьких подруг, які мають дітей такого ж віку. Всі разом ми «виносили» і втілили цю мрію, організувавши групу раннього розвитку для наших дітей

Розвиваючий клуб «Ладушки»

Суть роботи нашого клубу полягає в організації та проведенні цікавих розвиваючих занять, під час яких діти разом з мамами займаються творчістю, розучують веселі віршики, співають пісні, водять хороводи і танцюють, грають у рухливі ігри, спілкуються. Завдяки таким різнобічним занять дитина розвивається дуже гармонійно: фізично, емоційно, інтелектуально, творчо.

Ідея бізнесу в декреті №4. Розвиваючий клуб для дітей

Домашній бізнес: «развивашки» на дому

Заняття проводяться регулярно, що дозволяє відчути їх благотворний вплив на особистість дитини, побачити відчутний результат у його розвитку. Дітки приходять в наш клуб, два рази на тиждень.

В основу проведення занять може бути покладена будь-яка з існуючих методик раннього розвитку дитини. У нашому клубі не використовується якась одна конкретна методика, а задіяні різні елементи, що дозволяє зробити заняття найбільш різноманітними і цікавими.

Переваги і недоліки домашнього бізнесу у вигляді дитячого клубу

+

Можливо, такий бізнес підійде не всім підприємцям-початківцям. Адже для його розвитку недостатньо володіти лише хорошими організаторськими здібностями, навичками ведення підприємницької діяльності і стартовим капіталом для створення матеріальної бази.

В даному випадку будуть найбільш затребувані такі якості, як любов до дітей, знання їхніх інтересів і потреб, бажання взяти живу участь в їх житті. Тоді як інші необхідні знання та навички у сфері ведення бізнесу можна освоїти в процесі роботи.

Великий стартовий капітал для здійснення такого підприємства теж не потрібен. Першими клієнтами розвиваючого клубу можуть бути знайомі молоді мами або сусіди, з дітьми яких грають у пісочниці ваші малюки. Тому, перший час проводити заняття можна вдома, а можна орендувати кімнату в сусідньому дитячому садку.

На початковому етапі занять можна використовувати свої книжки і іграшки. Так і розвиваючі посібники можна приготувати з підручних матеріалів. Приміром, наші діти обожнювали сортувати макарони різної форми, робити намисто з нанизаних на нитку бубликів, рвати паперові серветки або вату, роблячи «снігопад», малювати фарбами і робити вироби із солоного тіста. Всі ці заняття не вимагають великих фінансових вкладень, зате приносять величезне задоволення дітям, а значить і люблячим батькам.

Ідея бізнесу в декреті №4. Розвиваючий клуб для дітей

Дитячий розвиваючий клуб

Потрібні лише витрати часу для пошуку та аналізу необхідної літератури, продумування і підготовки програми занять, а також безпосереднього проведення занять. Однак навіть це питання легко вирішити, якщо для виконання такої роботи запросити людину, що володіє відповідними знаннями і досвідом.

Завдяки цим особливостям саме молоді мами, швидше за все, оцінять переваги цієї бізнес-ідеї.

-

Мабуть, єлиним недоліком такого домашнього бізнесу можна вважати досить тривалий час, необхідне для отримання відчутного прибутку. Хоча, який бізнес приносить великі доходи відразу?

Як шукати клієнтів?

Для того, щоб залучити більшу кількість клієнтів, потрібно здійснювати рекламу клубу. Наприклад, проводити «відкриті» безкоштовні заняття, влаштовувати організовані ігри для дітей у дворі, роздавати буклети та запрошення молодим батькам у парках та на дитячих майданчиках.

Які кроки ми робили для розвитку нашого клубу? Народження нашого клубу і досягнення їм гідного рівня теж сталося не за один день. Поступово ми з близькою подругою прийшли до висновку, що перед нами відкривається захоплююча перспектива.

На наші перші абсолютно безкоштовні заняття, які ми проводили у себе вдома, ми запросили знайомих мам з дітьми такого ж віку. Натхненні і окрилені, ми вивчали масу тематичної літератури для підготовки занять, задіяли всі свою творчість і фантазію для проведення цікавих заходів для дітей, і навіть вкладали свої кошти для придбання необхідного інвентарю.

На той момент заробіток не був моєю мотивацією. Я була захоплена своєю новою справою і отримувала від цього величезне задоволення. Найбільшим натхненням для мене була радість на обличчі моєї дитини, його бажання брати участь в придуманих мною іграх і розвагах, а також помітний стрибок в його інтелектуальному і фізичному розвитку.

Мам, бажаючих активно і цікаво займатися зі своїм малюком, ставало все більше. А житлові умови не дозволяли нам приймати у себе вдома таку кількість гостей. Зрештою, це наштовхнуло нас на рішучий крок. Ми орендували чудове приміщення в центрі міста, ідеально відповідає нашим вимогам. Наше приміщення просторе і світле, а також має теплі підлоги і добре опалюється, що дуже важливо в зимовий період.

Ідея бізнесу в декреті №4. Розвиваючий клуб для дітей

Дитячий клуб «Ладушки» - результат діяльності мами в декреті

Також для того, щоб проводити заняття з дітьми на високому рівні, потрібно було здобувати необхідні для занять матеріали, інвентар, розвиваючі іграшки. Ми придбали необхідний спортивний інвентар: м'ячі, обручі. Наш арсенал поповнювався розвиваючими іграшками: дерев'яними кольоровими кубиками, дитячими музичними інструментами, пазлами, лото, іграшки для лялькового театру, всілякими книжками. Поступово матеріальна база нашого розвиваючого клубу значно розширилася. Надалі витрати на купівлю інвентарю вже перестали бути основною статтею наших витрат, завдяки чому виріс наш особистий заробіток.

Перший час ми не залучали професійних педагогів, проводячи заняття самостійно. Ми придумували ігри, підбирали музику, готували необхідні матеріали. Через деякий час у нас з'явився помічник, який не просто має відповідну освіту і знає методики роботи з дітьми, але і дуже любить дітей, отримує задоволення від спілкування з ними.

Ідея бізнесу в декреті №4. Розвиваючий клуб для дітей

Свою справу для мам - клуб дитячого розвитку

Спочатку під час проведення розвиваючих занять ми використовували готові програми, засновані на методиках, розроблених фахівцями. Але і в цьому ми не стояли на місці, видозмінюючи ці програми з урахуванням інтересів і потреб наших маленьких учнів.

Зараз наш клуб продовжує розвиватися, відкриваються нові групи для діток різних вікових категорій. Ми плануємо відкриття окремої групи для заняття дітьми малюванням і творчістю. У планах також проведення як тематичних зустрічей для мам з участю психологів, педагогів, педіатрів, так і зустрічей для спілкування та спільного відпочинку.

У нас ще багато ідей, які чекають свого втілення. Спробуйте і ви свої сили!

Матеріал підготувала засновник дитячого розвиваючого клубу «Ладушки» Гармаш Ірина © Фото автора. Копіювання матеріалів заборонено

Схожі статті:

 • Фітбол для дітей

  Хочете дізнатися, як весело і корисно провести час і отримати користь від простої гри зі своєю дитиною? Хочете зміцнити здоров'я дитини в простому і захоплюючому ігровому процесі? Тоді вам просто...

 • Логічні ігри для дітей

  Чому в процесі виховання і розвитку дітей психологи, педагоги і навіть лікарі так багато часу приділяють грі? Вся справа в тому, що для кожної дитини гра – це справжнє життя, він віддається їй по...

 • Ідея бізнесу в декреті №7. Приготування і доставка гарячих домашніх обідів в офіс

  Багато жінок до декретної відпустки вели досить активну ділову життя: працювали або займалися бізнесом. Але після народження дитини все свій час вони приділяли дитині. Але ось минув час, коли мол...

 • Планшет для дітей. Який планшет купити дитині?

  Ноутбуки, мобільні, електронні книги, планшети, смартфони заповнили прилавки магазинів, оселилися в портфелях ділових людей і в звичайних будинках. Через занадто швидкого і різкого появи їх в наш...

 • Ідея бізнесу в декреті №5. Бізнес на платіжних терміналах

  На сьогоднішній день сучасні молоді жінки, йдучи в декрет по догляду за дитиною, досить часто підшукують можливість додаткового заробітку. При цьому, як правило, розглядаються варіанти домашнього...