Фотошпалери для дитячої кімнати

Фотошпалери - досить популярний спосіб додання дитячій кімнаті яскравості та оригінальності. Різноманіття малюнків і можливість замовлення реалізувати абсолютно будь-який малюнок на таких шпалерах - безперечні плюси цього способу обробки стін в кімнаті дитини.

Види дитячих фотошпалер на стіну

Сучасний ринок пропонує широкий вибір фотошпалер.

Найбільш практичними є миються паперові шпалери. Цей вид має декілька підвидів, відмінних текстурою:

- універсальний «дрібний пісок», на який можна нанести майже будь-яке зображення;

- текстура «полотно», яку зазвичай використовують для нанесення яскравих, барвистих зображень;

- оригінальна «живопис олією», яка надає нанесеному на неї зображення подобу картини.

Існують також миються тканинні фотошпалери, які вважаються найбільш оптимальними для дизайну дитячих кімнат. Текстура «штукатурка» найбільш довговічна. Крім того, фотошпалери з такою текстурою мають глянцевий блиск і імітацію фрески. Для додання шпалер матовості і більш грубої текстури використовують «грубий пісок».

Фотошпалери для дитячої кімнати

Для дизайну великих площ рекомендується використовувати безшовні тканинні шпалери, ширина яких досягає 5 метрів. Вони на стіну не клеяться, а кріпляться на багети.

Крім того, фотошпалери поділяються на види в залежності від зображення: бувають фоновими, предметними і панорамними.

Фотошпалери для дитячої кімнати

Переваги і недоліки фотошпалер в дитячій кімнаті

Яскраві і барвисті фотошпалери часто використовують для дизайну дитячих кімнат. Переваги такого дизайну наявності: не існують іншого порівнянного по ціні і простоті нанесення способу надати дитячій кімнаті декоративність і яскравість. За допомогою дитячих фотошпалер на стіні можна створити атмосферу свята і казки, що так подобається малечі. Матеріал таких шпалер досить довговічний (деякі види можна використовувати до 15 років), стійкий до високих температур і стирання, його можна протирати сухою або вологою губкою (в залежності від виду шпалер). Крім того, такі шпалери, які зручно клеїти.

Фотошпалери для дитячої кімнати

Однак, використовуючи фотошпалери в дизайні дитячої кімнати, слід враховувати і їхні недоліки. Яскраві насичені кольори не завжди поєднуються з іншим інтер'єром дитячої кімнати. Не слід забувати, що велика кількість деяких квітів може негативно позначатися на поведінці дитини (наприклад, червоний колір може викликати агресію і підвищену збудливість). Крім того, навіть фотошпалери з покриттям «ламінат» досить легко піддаються механічним пошкодженням. Якщо у вас маленька дитина, і він любить малювати на стінах або відривати їх, фотошпалери доведеться замінити досить швидко.

Фотошпалери для дитячої кімнати

Особливу увагу при виборі дитячих фотошпалер на стіну потрібно приділити їх якості. Вони повинні бути виготовлені з екологічно чистих матеріалів, тому сміливо просіть продавця показати вам сертифікат відповідності якості.

Фотошпалери для дитячої кімнати

Фотошпалери для дитячої кімнати

Фотошпалери для дитячої кімнати

Фотошпалери в дизайні дитячої кімнати

Кожному з батьків хочеться зробити кімнату свого малюка красивою і несхожою на інші. Найкраща кімната для дитини – та, у якій йому цікаво і затишно. Досягти цього допоможуть фотошпалери.

При їх виборі потрібно враховувати вік дитини. Якщо мова йде про кімнаті малюка до 3 років, то краще вибрати шпалери теплих тонів з дрібним малюнком або зовсім без нього, а невелику частину одного з них прикрасити фотошпалерами з зображенням казкових персонажів: малюк оцінить цей подарунок, познайомившись зі своїми першими мультфільмами. Крім того, кімнати дітей, які тільки починають ходити, краще обклеювати водостійкими шпалерами, які можна протирати, адже дитина обов'язково буде часто доторкатися до стін.

Фотошпалери для дитячої кімнати

Фотошпалери для дитячої кімнати

Цікавим варіантом дизайну дитячої кімнати є поділ її на спальню та ігрову зони. Першу з них можна обклеїти звичайними шпалерами для дитячої, а другу візуально відокремити шляхом наклеювання фотошпалер з дитячими сюжетами. Коли дитина йде в школу, потрібно звернути увагу, щоб такі шпалери знаходилися подалі від його робочого місця, т. к. вони будуть відволікати його від занять.

Фотошпалери для дитячої кімнати

Фотошпалери для дитячої кімнати

Вносячи в інтер'єр дитячої кімнати яскраві кольори і радість за допомогою дитячих фотошпалер на стіну, не слід забувати про те, що все добре в міру. Не потрібно обклеювати всі стіни яскравими картинками - достатньо створити ігрову зону. А якщо ви все ж вирішили обклеїти всю кімнату, то постарайтеся вибрати не занадто помітні кольори.

Анастасія Давидова для сайту Активне мама

Схожі статті:

 • Штори для дитячої кімнати

  Облаштовуючи дитячу кімнату для своєї дитини, ви створюєте особливий затишний і трішки чарівний світ. Тому кожна деталь повинна бути продумана, а всі елементи обстановки дитячої повинні гармоніюв...

 • Шпалери для дитячої кімнати дівчинки та хлопчика

  Вибір шпалер для дитячої кімнати - заняття досить серйозне. Часто батьки забувають про основні критерії, яким повинні відповідати дитячі шпалери - і в результаті цього страждає або дитяче здоров'...

 • Дизайн дитячої кімнати для дівчинки

  Дитяча кімната - це особливий світ, світ теплоти і дитячої безпосередності, це перше уявлення про затишок і красу для ваших дітей. Створення дизайну дитячої кімнати для дівчинки - це практично пр...

 • Дизайн дитячої кімнати для хлопчика

  Дитяча для хлопчика – це унікальний світ юного героя, створення якого вимагає від батьків уваги і ретельного підбору дрібниць. Характерними рисами дизайну дитячої кімнати для хлопчика є стриманіс...

 • Дизайн дитячої кімнати для двох дітей

  Оформлюючи дитячу кімнату для двох дітей, батьки стикаються з низкою труднощів. Хочеться, щоб кімната задовольняла потребам обох дітей, була функціонально повноцінною і в той же час мала гармоній...