Дизайн дитячої кімнати для двох дітей

Дизайн дитячої кімнати для двох дітейОформлюючи дитячу кімнату для двох дітей, батьки стикаються з низкою труднощів. Хочеться, щоб кімната задовольняла потребам обох дітей, була функціонально повноцінною і в той же час мала гармонійний дизайн. Що потрібно знати при оформленні інтер'єру дитячої кімнати для двох дітей?

У першу чергу, варто пам'ятати про те, що кожна дитина хоче мати власний затишний куточок, в якому він зможе пограти і помріяти, не будучи при цьому його потурбують. У випадку з двома дітьми задовольнити цю потребу стає складніше. Вирішити цю проблему допоможе поділ кімнати на зони. Цей прийом в дизайні дитячої кімнати для двох дітей добре зарекомендував себе і послужив добру службу не одній родині.

Перш за все, простір дитячої можна поділити на функціональні зони: ігрова зона для молодшого дитини, творча і робоча зона – для старшого. Прикрасьте куточок кожної дитини його фотографіями, малюнками, поробками, оформіть його, керуючись загальними принципами оформлення дитячої для хлопчика і дитячої для дівчинки.

Дизайн дитячої кімнати для двох дітей

Щоб було зрозуміло, де чиє місце, можна також скористатися прийомом кольорового зонування – це прекрасний спосіб не тільки вирішити проблему «поділу простору», але і привнести різноманітність в інтер'єр дитячої кімнати для двох дітей. Дізнайтеся кольори, які подобаються вашим дітям, і в оформленні їх особистої зони використовуйте їх улюблені кольори. Слідкуйте за тим, щоб ці кольори не були надто контрастними і непоєднуваними – тут справді важливо не перегнути палицю і знайти золоту середину між практичністю і стилем.

Якщо це не представляється можливим, використовуйте, наприклад, якісь розпізнавальні знаки, наприклад, дитячі наклейки на стінах з тваринами або героями мультфільмів. Скажімо, в дитячій кімнаті для двох дівчаток на речах (ліжка, стільці, поличках у шафі, ящику для іграшок і т. д.) молодшої дочки будуть наклеєні смішарики, а на «майно» старшої – наклейки з героями улюбленого серіалу. А в дитячій кімнаті для двох хлопчиків відповідне призначення будуть мати стікери з черепашками ніндзя і улюбленими музикантами.

На випадок, якщо один з дітей зазіхатиме на майно іншого, на сімейній раді можна придумати забавні «штрафи», а за дотримання правил дитячого гуртожитку, навпаки, нарахування «бонусів». Діти напевно сприймуть це як захоплюючу гру, і батькам буде легше вирішувати конфлікти, що виникли із-за «розподілу власності».

Дизайн дитячої кімнати для двох дітей

Дизайн дитячої кімнати для двох дітей також повинен містити і об'єднуючі елементи дітей: куточок для спільних ігор (це може бути спортивний куточок або місце для творчих занять), сімейні фотографії на стінах, спільні ігри (пазли, конструктори, лото), «загальний» диванчик, на якому можна подуріти разом або почитати книгу.

Від тематичного оформлення дитячої кімнати для двох дітей краще відмовитися, хоча поради професійного дизайнера напевно допоможуть батькам організувати унікальний дитячий світ і в цьому випадку.

Що стосується інтер'єру дитячої кімнати для різностатевих дітей, а також дітей з великою різницею у віці, то тут не обійтися без відчутного поділу простору. Поділ кімнати на дві частини ширмою або фіранкою – один з найпростіших, але далеко не завжди дієвих способів. Кращим варіантом у вирішенні цього питання на даний момент є міжкімнатні перегородки з гіпсокартону – завдяки можливості вибирати їх форму, робити їх пересувними, оформляти в загальному стилі кімнати.

Дизайн дитячої кімнати для двох дітей

Дитяча кімната для двох дівчаток

Меблі для дитячої кімнати для двох дітей потрібно вибирати, керуючись уподобаннями обох дітей. І, безумовно, тут не може бути мови про якісь утиски. Звичайно, ідеальний варіант, особливо у випадку невеликих розмірів кімнати, - це модульні меблі. Двох'ярусне ліжко стандартно вважається оптимальним варіантом для двох дітей, але не завжди сприймається ними прихильно. Тому інколи краще віддати дітям іншу, більш простору кімнату в квартирі, в якій набагато легше реалізувати всі перераховані вище поради.

Оформлення дитячої кімнати для двох дітей – справа нелегка. Непросто організувати простір, на якому мирно уживуться двоє дітей. Однак батьківська мудрість з урахуванням дитячого думки здатна творити дива – і нехай у вас неодмінно вийде створити кімнату мрії ваших діток!

Схожі статті:

 • Дизайн дитячої кімнати для дівчинки

  Дитяча кімната - це особливий світ, світ теплоти і дитячої безпосередності, це перше уявлення про затишок і красу для ваших дітей. Створення дизайну дитячої кімнати для дівчинки - це практично пр...

 • Дизайн дитячої кімнати для хлопчика

  Дитяча для хлопчика – це унікальний світ юного героя, створення якого вимагає від батьків уваги і ретельного підбору дрібниць. Характерними рисами дизайну дитячої кімнати для хлопчика є стриманіс...

 • Фітбол для дітей

  Хочете дізнатися, як весело і корисно провести час і отримати користь від простої гри зі своєю дитиною? Хочете зміцнити здоров'я дитини в простому і захоплюючому ігровому процесі? Тоді вам просто...

 • З якого віку дитині потрібна подушка? Подушки для дітей за віком

  Багато батьки, бажаючи постіль дитини зробити більш зручною, задаються питанням, яка подушка потрібна малюку з моменту народження та в наступні роки розвитку, адже малюк такий крихітний і створює...

 • Одяг для повних дітей. Як одягнути повного дитину?

  Одяг для дітей повинна бути не тільки красивою і модною, але і зручною. Адже дитячий організм дуже легко піддається впливу неякісних матеріалів, які в свою чергу викликають алергічні реакції, під...