Перстач біла при зоб

Перстач біла при зоб

Терапія захворювань щитовидної залози проводиться, в більшості випадків, з застосуванням препаратів на основі гормонів, які здатні викликати порушення біохімічних процесів в організмі людини і збій у злагодженому функціонування його систем.

В даний час велика кількість людей побоюються вживання гормонів, особливо при терапії початкових стадій захворювань щитовидної залози, звертаючись до народної медицини. Перстач біла, при цьому, виступає як одне з найбільш виправданих лікарських засобів.

Застосування коренів перстачу

Перстач біла ефективно застосовується для відновлення роботи серцево-судинної, гормональної систем організму, нормалізує діяльність шлунково-кишкового тракту, зміцнює імунітет.

Ця рослина зарекомендувало себе як препарат, що очищає організм, так як володіє антиоксидантною дією і виводить накопичені токсини та іонізуюче випромінювання. Антисептичну дію перстачу широко використовується в дерматології для репарації синців і травматичних пошкоджень зовнішніх покривів.

Перстач при зоб

Терапія захворювань щитовидки перстачем білої офіційно почала проводитися не так давно. Велике число фахівців схиляється до традиційного призначенням гормональних препаратів, а саме левотироксину, трийодтироніну та інших. У найважчих випадках лікарі наполягають на проведенні хірургічного втручання, яке, за сучасними даними в десяти відсотках випадків закінчуються інвалідністю людини.

У свою чергу, перстач біла (її спиртова настоянка) при прийомі всередину, сприймається людиною більш легко, ніж гормональна терапія.

Спиртова настоянка перстачу білої

Спосіб приготування спиртової настоянки з цієї рослини не складний і, в більшості випадків, немає необхідності в пошуку аналогічного аптечного препарату.

Для виготовлення настойки коренів перстачу білої в домашніх умовах необхідно використовувати коріння цієї рослини, які заготовляють (викопують і просушують) в березні або ж в осінню пору року.

Ознайомимося з технікою приготування, для якої потрібно 50 гр. коріння рослини на півлітра спирту. Тара щільно закривається і настоюється в темному, прохолодному місці до трьох тижнів. По закінченню цього часу утворилася рідина необхідно профільтрувати через марлю, складену в 4 шари.

Прийом спиртової настоянки перстачу білою при захворюваннях щитовидної залози

Отриману настойку з коріння вживають всередину по 30 крапель, спершу розчинивши їх у 150 мл чистої питної води. Приймати кожні 8 годин, за пів години до прийому їжі. Звичайний курс терапії становить місяць. Якщо лікар рекомендує продовжити терапію, необхідно утриматися від прийому настойки тиждень, після чого пропити препарат повторно.

Настоянка перстачу білої на воді

У деяких випадках (дитячий вік, токсичне ураження печінки, прийом певних препаратів) вживання спирту в будь-якій кількості протипоказано, тоді перстач необхідно наполягати на питній воді.

Для цього попередньо готують термос, в який кладуть столову ложку коренів і заливають їх 500 мл. окропу. Залишають термос закритим до 12 годин. Отриману настоянку потрібно процідити через марлю, приймати кожні 8 годин, до прийому їжі у дозі 100 мл

Перстач біла при зоб

Застосування перстачу білої в якості профілактичного засобу

Прийом всередину настойки коренів цієї рослини широко використовується для профілактики хвороб щитовидної залози, адже має в своєму корисному складі велику кількість йоду і часто застосовується при йододефіциті. В сукупності з іншими натуральними препаратами, наприклад, дурнишником, ісландським мохом досягається кращий профілактичний ефект.

При вживанні всередину перстачу необхідно стежити за харчуванням, дотримуватися режиму сну і відпочинку. У більшості випадків, незалежно від статевої приналежності хворого людини, його віку, лікувальні компоненти цієї рослини повністю позбавляють його від хвороб щитовидної залози та сприяють повноцінного життя.

Схожі статті:

 • Дієта при ротовирусе у дитини

  Ротавірусна інфекція – відноситься до підвиду кишкової інфекції і має другу назву «кишковий грип». Збудником є вірус, який належить до сімейства Reoviridae. Хвороба в основному зустрічається у ді...

 • Перший місяць життя дитини

  Новонароджена дитина-це дитина не досягла ще місяці з того моменту, як з'явився на світ. Новонароджений період для батьків відбувається моментально, здавалося б, тільки недавно виписалися з род д...

 • Як приймати Флюкостат при молочниці?

  Молочниця - грибкове захворювання, яке знайоме не з чуток практично кожній жінці дітородного віку. Незважаючи на примітивну, на перший погляд, схему лікування, позбутися від цього захворювання не...

 • Інгаляції при нежиті небулайзером

  Майже завжди простудні захворювання супроводжуються нежитем. Цей неприємний симптом помітно погіршує самопочуття хворого і ускладнює життя. Швидко відновити носове дихання і звичний ритм життя до...

 • Дієта при раку шлунка

  У сучасному світі одні з найбільш серйозних захворювань - онкологічні. Серед безлічі їх видів рак шлунка носить найбільш поширений характер. Підступність цієї хвороби в її швидкому розвитку, а та...