Німесил інструкція по застосуванню

Німесил інструкція по застосуванню

Фармакологічна дія

Німесил володіє вираженою анальгезирующей, жарознижувальну та протизапальну активність. Препарат діє за принципом зниження вироблення простогландинов. Німесил забезпечує більшу пригнічення вироблення простогландинов в місцях, схильних до запального процесу, ніж у слизових оболонках і нирках. Препарат володіє хорошою переносимістю в разі тривалого застосування. Ефект починає проявлятися порівняно швидко після прийому - цьому сприяє лікарська форма препарату. Дія препарату триває близько шести годин.

Показання до застосування

Німесил слід застосовувати при таких станах:

 • больові синдроми різного походження (головний, зубний, менструальний, травматична біль);
 • інфекційно-запальні захворювання травматичного та післяопераційного походження;
 • запальні захворювання опорно-рухового апарату;
 • урологічні, гінекологічні та судинні захворювання;
 • хвороби, що призводять до паталогическому підвищення температури.

Німесил можна застосовувати як у довгостроковій перспективі, що виправдано при симптоматичному лікуванні різних захворювань, пов'язаних з больовими синдромами або підвищенні температури, так і одноразово для полегшення сильного болю, наприклад, травматичного характеру.

Спосіб застосування

Німесил слід призначати тільки дорослим. Приймають лікарський засіб після їжі.У середньому в добу слід приймати 200мг препарату, розбивши дозу на два прийоми. У разі необхідності дозу підвищують. Доза препарату повинна відповідати індивідуальної чутливості пацієнта до дії препарату. Доза для літніх людей слід коригувати.

Побічні дії

У цілому препарат при тривалому курсі лікування досить добре переноситься більшістю пацієнтів, однак у разі великих доз і на початку курсового прийому можливе виникнення різних побічних ефектів.

Прперат може викликати наступні розлади:

 1. З боку центральної нервової системи: головний біль, запаморочення, енцефалопатії, сонливість, страх.
 2. З боку системи кровообігу в деяких випадках прийому препарату можливі такі порушення, як підвищення артеріального тиску і посилення серцевого ритму, також можливі геморагічні явища та різні приливні явища.
 3. З боку травної системи може викликати нудоту, блювоту і діарею. Також у вкрай рідкісних випадках можливі явища дисперсії, виразки, кровотечі в ШКТ, перфорації шлунка. У деяких випадках можливий метеоризм, запор або виникнення гастриту.
 4. З боку органів чуття в поодиноких випадках можуть порушуватися зорове сприйняття.
 5. Іноді застосування препарату може спровокувати задишку або бронхоспазм.
 6. У рідких випадках зустрічаються шкірні реакції, серед яких поява висипу, свербіння, почервоніння, також можливе підвищення потовиділення, у вкрай поодиноких випадках можливе виникнення дерматиту, еритема і набряків.
 7. У деяких випадках препарат призводить до підвищення ферментів печінки, досить рідко можливо виникнення жовтяниці, гепатиту або холестазу.
 8. У рідкісних випадках зі сторони сечовидільної системи можливі явища дизурії, затримки сечовипускання і гематурії. Ще рідше зустрічається поява олігурії, ниркової недостатності і нефриту.
 9. Також препарат може призвести до появи анемії і зозинофилии. Дуже рідко можлива поява панцитопенії, тромбоцитопенії і пурпури.

Протипоказання

Німесил не можна застосовувати у випадках:

 • виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки;
 • сильних шлунково-кишкових кровотечах;
 • під час вагітності;
 • ниркової дисфункції;
 • підвищеної чутливості до компонентів препарату;
 • під час печії, нудоти, блювоти, діареї і при відчутті болю в животі;
 • цукрового діабету II типу;
 • серцевої недостатності застійного типу;
 • підвищеному тиску.

Дітям протипоказано застосування препарату.

Вагітність

Німесил заборонено застосовувати під час вагітності. В період прийому німесил слід припинити годувати новонародженого груддю.

Схожі статті:

 • Лоцеріл інструкція по застосуванню

  Фармакологічна дія Лікарським препаратом для боротьби з грибковою хворобою є лоцеріл. До його складу входить аморолфіна (засіб синтетичного походження для активної боротьби з грибками). Аморолфін...

 • Кортексин інструкція по застосуванню

  Фармакологічна дія Кортексин є поліпептидом, до складу якого входить збалансований набір пептидів і медіаторів, які надають сприятливий вплив на тканини кори головного мозку. Кортексин перешкоджа...

 • Венарус інструкція по застосуванню

  Фармакологічна дія У препараті Венарус міститься пара флавоноїдів, які значно покращують циркуляцію крові у венах на ногах. Його можна ефективно застосовувати при порушеннях органічного і функціо...

 • Амоксицилін інструкція по застосуванню

  Склад Базовим речовиною є амоксицилін (у формі амоксициліну тригідрату), вага якого становить 0,25 кг Фармакологічна дія Наполовину синтетичний пеніцилін, що має бактерицидні властивості і широки...

 • Кавінтон інструкція по застосуванню

  Фармакологічна дія Лікарський препарат кавінтон сприяє активному накопиченню цАМФ у тканинах організму, так як він пригнічує фосфодіестеразу, а також запобігає склеюванню тромбоцитів крові і розщ...